Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... (/Temat-Rozwiazane-Pytania-odnoscie-LRC-PRO-i-nie-tylko-17573)



[Rozwiązane]Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Driver - 04-12-2010 15:25

Witam Was Jerk,

Mam do Was pare pytan zwiazanych z Lockerz:

1.Ostatnio nie było mnie na kilku restockach i nie wiem jakie były nagrody a nie moge jakos znaleźć na forumTongue

2.Czy na tym dzisiejszym restocku moze byc PS3 ?? Jeżeli tak to co mam wpisać do LRC PRO ? Playstation 3 ? Czy może PS3 ? Trzeba podawac również ile GB ? np. Playstation 3 - 120 GB

3.Czy jeżeli wpisze captche to moge ja enterem zatwierdzic ?

PozdroJerk2


RE: Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Lubelak - 04-12-2010 15:26

1. lockerz.com/redeem
2.Nie będzie
3.Tak


RE: Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Bolt - 04-12-2010 15:29

2. Może być. Raczej będzie PS3 120 GB się nazywał i pójdzie tak jak macbooki Big Grin


RE: Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Lubelak - 04-12-2010 15:40

nie będzie
będą te nagrody co są w redeem


RE: Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Nayare - 04-12-2010 15:41

PS3 Game system sie nazywa, ale raczej nie bedzie - choc na wszelki wypadek wpisalem w ER PRO.


[Rozwiązane]Pytania odnoscie LRC PRO i nie tylko... - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.