Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis internetowy filmiki.tv - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Serwis internetowy filmiki.tv (/Temat-Serwis-internetowy-filmiki-tv-175664)



Serwis internetowy filmiki.tv - piotrgk4 - 21-05-2023 20:25

1.Nazwa przedmiotu : Serwis internetowy filmiki.tv
2.Opis przedmiotu :
Na sprzedaż serwis internetowy filmiki.tv wraz z fanpagami oraz innymi elementami związanymi z serwisem.

W cenę wchodzi:
-serwis filmiki.tv wraz z zawartością, kod strony, loga itp w skrócie wszystko co związane z filmiki.tv
-fanpage łącznie 8 fanpagów łącznie 2.18 miliona fanów. Największy fanpage ma 1 584 492 obserwujących. Które wygenerowały w okresie 1.01.2023-30.04.2023 : 13.5 milionów kliknięć.
-profil na google news
-wszystkie elementy dodatkowe w postaci makiet strony, audyt seo, avatarów i innych elementów.

Dodatkowo również w pakiecie oddaje bliźniaczy zagraniczny serwis vidid.net wraz z subredditem na reddicie który zawiera 71 tysięcy ludzi.

Serwis posiada synchronizację kodu z polskim serwisem więc każda aktualizacja również aktualizuje drugi serwis.

Od roku pracuje by serwis bazował na ludziach którzy odwiedzają stronę główną. Dzięki temu serwis jest bardziej stabilny i przynosi bardziej przewidywalne zarobki.

Przychód:
01.01.2023-30.04.2023 = 39 115zł
2022 = 207 421zł
2021 = 243 112zł
2020= 203 901zł
2019= 150 691zł

Oczywiście wszystkie zarobki są udokumentowane mimo że pewne dane już google adsense już nie przechowuje(max 3 lata wstecz)

Koszta:
-Serwery 822zł miesięcznie (była podwyżka wcześniej było w okolicy 600zł miesięcznie)
-Domena raz w roku do przedłużenia
-Hootsuite do wygodniejszego postowania na fanpagach(niewymagany) 200zł miesięcznie

Strona posiada również dodatkowe funkcje niewidoczne dla usera. Wszystko zostało skonstruowane by nie była wymagana ingerencja w kod strony.
Dodatkowe funkcje:
-Możliwość planowania publikowania treści na stronie w określonym dniu i czasie
-Wszystkie potrzebne ustawienia jak ilości elementów na stronie, kody reklam, kategorie, edycja userów, lista komentarzy, lista filmów itp wszystko można edytować z poziomu strony
-System który pozwala wpierw sprawdzić element przed pokazaniem go na stronie(komentarze, filmy)
-Rozbudowany edytor umożliwiający tworzenie postów w zakładce "blog"

Po sprzedaży gwarantuje moją pomoc przez miesiąc w postaci maksymalnie 4h dziennie w celu płynnego przejścia biznesu w inne ręce.

Przy serwisie wymagana jest codzienna praca w celu poszukiwania materiałów oraz planowanie postów na fanpage. Mi średnio schodzi w okolicach 4h dziennie.

W razie potrzeby dodatkowych statystyk, informacji, historii, genezy, postępowania zapraszam do kontaktu.

Serwis sprzedaje z powodów prywatnych. Kilka lat prowadzę serwis i czuje się wypalony. Nie czuje radości prowadząc serwis i się zwyczajnie męczę. W tym roku postanowiłem ze wyemigruje do innego kraju. Podjąłem inną prace i zwyczajnie ciężko mi pogodzić obie pracy(stąd też spadek zarobków w tym roku)



3.Zdjęcia :

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie2.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie3.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie4.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie5.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie6.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie7.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie8.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie9.jpg]

4.Kontakt : W sprawie kontaktu preferuje kontakt mailowy: [email protected]
5.Cena : 600000zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew


RE: Serwis internetowy filmiki.tv - growmi - 21-05-2023 21:25

Jestem zainteresowany, rozumiem że to skrypt autorski a nie jakiś theme na WP wrzucony żeby działało Smile ?


RE: Serwis internetowy filmiki.tv - piotrgk4 - 21-05-2023 21:32

Zapomniałem dopisać do ogłoszenia. Skrypt autorski. Rozwijamy od lat. Stawiane na optymalizację i szybkość działania. Gdyby nie reklamy od Google to robi w wynikach wydajności google 99/100.


RE: Serwis internetowy filmiki.tv - growmi - 22-05-2023 07:01

Odpisałem na PM , przenieśmy tam rozmowę.


RE: Serwis internetowy filmiki.tv - piotrgk4 - 15-06-2023 19:58

Bump nowa cena Wink


Serwis internetowy filmiki.tv - Majka - 12-08-2023 05:24

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.