Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie live chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie live chat (/Temat-Zarabianie-live-chat-175654)



Zarabianie live chat - xerwold - 19-05-2023 15:26

Witam.

Kiedyś było to kilkanaście lat temu, znałem taką stronę tylko że zapomniałem jak się nazywa, w czym rzecz.
Ludzie zakładali konto na tej stronie i w każdym pomieszczeniu mieli zamontowaną jedną kamerkę oni udostępniali live z całego swojego domu i na tym zarabiali pieniądze.

Ostatnio mam zamiar też udostępniać live z mojego pokoju tylko że nie znam takich stronek, owszem znalazłem w internecie różne stronki z live chatem ale zazwyczaj to były adultowe serwisy, mi bardziej chodzi o taki że bym mógł prowadzić live ze swojego pokoju.


RE: Zarabianie live chat - xdax1 - 19-05-2023 16:57

Sprawdź https://rlc.tv/


RE: Zarabianie live chat - Dziubek96 - 13-07-2023 18:50

I jak się na tym zarabia, coś więcej ktoś powie na ten temat?


RE: Zarabianie live chat - growmi - 14-07-2023 06:24

(13-07-2023 18:50)Dziubek96 napisał(a):  I jak się na tym zarabia, coś więcej ktoś powie na ten temat?

Poważnie nie widzisz na czym zarabiają Smile ? zobacz inne kamerki u nich z różowym napisem w lewym dolnym rogu


RE: Zarabianie live chat - Dziubek96 - 21-07-2023 21:04

(14-07-2023 06:24)growmi napisał(a):  
(13-07-2023 18:50)Dziubek96 napisał(a):  I jak się na tym zarabia, coś więcej ktoś powie na ten temat?

Poważnie nie widzisz na czym zarabiają Smile ? zobacz inne kamerki u nich z różowym napisem w lewym dolnym rogu

Miałem bardziej na myśli stawki Big Grin