Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dropshipping pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: dropshipping pytanie (/Temat-dropshipping-pytanie-175653)



dropshipping pytanie - Gonner14 - 19-05-2023 14:11

Witam

Znalazłem fajny model działania z droppem ale zanim pójdę do doradcy podatkowego i prawnika to chciałbym pogadać z kimś stąd kto ogarnia temat bo drop który znalazłem jest dość specyficzny i chciałem o coś zapytać, napiszcie na priv czy coś ale też podeślę Wam kawałek regulaminu

"9. Jeśli minie więcej niż 60 dni roboczych a osoba zlecająca nam usługę dostawy nie zgłosi braku przesyłki po 35 dniach roboczych o które prosimy w wiadomosci, zamówienie zostaje przedawnione i Nasza Firma nie ponosi za to odpowiedzialności."



Czy to wgl prawnie legit ?


RE: dropshipping pytanie - lorkos - 31-05-2023 20:19

Jezeli masz zamiar zamawiac dla osob z portali takich jak aliexpress to pamiętaj, ze przy kazdej ofercie musi byc podany czas doatawy a jak ludzie zobacza,ze to 60dni to nikt nie zamowi...


RE: dropshipping pytanie - kniew - 02-06-2023 20:45

@[Gonner14] Oczywiście, że nie jest "legit".