Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy dla dorosłych... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Filmy dla dorosłych... (/Temat-Filmy-dla-doroslych-175633)



Filmy dla dorosłych... - tricki - 14-05-2023 17:18

Witam
Ostatnio często chodzi mi po głowie pomysł związany z kręceniem pewnego rodzaju filmów dla dorosłych akurat zero stosunku płciowego czy nagości .
Takie klipy trwające 10 min umieszcza się na pewnych serwisach zagranicznych które oferują nam 60-70% kwoty którą serwis otrzymuje od kupującego za każdorazowe sprzedanie klipu , np za 15 minutowe wideo kupujący płaci 15-18$ z czego my otrzymujemy te 60-70% wszystko jasne ? no jasne Smile
A teraz niejasności , potrzeba by mi do tego była Kobieta nie musi być absolutnie modelka klasy S posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie , mianowicie chodzi mi o to w jaki sposób ową w taką przypadku rozliczać aby był wilk syty i owca cała - możliwości są dwie wg mnie pierwsza to zaoferować owej za udział w jednym takim krótkim nagraniu strzelam np 1000 zł z tym że jednocześnie spisując to na papierze że przysługują mi pełne prawa do owego materiału oraz zyski ze sprzedaży . Druga to ciągła współpraca z taką osobą po znalezieniu jej i podział 50/50 , jak Wy byście to widzieli czekam na Wasze opinie .


RE: Filmy dla dorosłych... - fusek - 14-05-2023 17:31

Mozesz pokazywać swoje stopki Big Grin


RE: Filmy dla dorosłych... - tricki - 14-05-2023 17:41

(14-05-2023 17:31)fusek napisał(a):  Mozesz pokazywać swoje stopki Big Grin

jakby o to chodziło tak jak napisałeś to nie było by tyle produkowania się na klawiaturze z mojej strony


RE: Filmy dla dorosłych... - growmi - 15-05-2023 08:59

Wrzuć ogłoszenie na jakiś portal o poszukiwaniu aktorów , na podstawie odzewu już będziesz mógł określić zainteresowanie i potencjał.