Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? (/Temat-Jak-pozyskac-ruch-z-fotka-pl-adult-CPA-175628)



Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - cezar78 - 13-05-2023 09:42

Szukam sposobu jak pozyskać ruch z fotki pl do ofert CPA typu randki dla dorosłych. Próbowałem wiele metod i zawsze kończyły się szybkim banem bo odwiedzający rozpoznawali że profil jest fake. Umieszczałem link w statusie, link jako watermark na zdjęciu i lipa, zawsze ban. Znacie jakieś inne metody?


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - gacek017 - 13-05-2023 10:39

Może stronkę w wordpressie postaw i na nią kieruj ruch?


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - itmaster - 13-05-2023 12:24

No właśnie, też mi się wydaje że w takiej sytuacji jakiś własny LP jest najbezpieczniejszy, niż sypanie bezpośrednio linkami afiliacyjnymi. Oczywiście na jakieś świeżej domenie.


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - cezar78 - 13-05-2023 18:46

Myślałem żeby może zrobić fake instagram i tam kierować ruch niech się uzbiera duża baza followersów i wtedy wrzucić linka do randek. Dziewczyny często podają swojego IG na różnych stronach więc chyba to będzie legitnie wyglądało. Albo też można prosić napaleńców o pisanie na email i wtedy zebrać dużą listę którą można by później spamować ofertami cpa tylko czy filtry antyspamowe przepuszczą takie linki, wątpię


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - matek697 - 03-06-2023 14:31

przekierowanie do IG/snapa najbezpieczniejsze


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - wolf25ss - 01-10-2023 10:15

Próbowałem tak robić i szybko bana dostałem


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - itmaster - 01-10-2023 11:22

(01-10-2023 10:15)wolf25ss napisał(a):  Próbowałem tak robić i szybko bana dostałem

Ale że co, na nowej świeżej domenie postawiłeś jakieś LP i od razu to zbanowali?


RE: Jak pozyskać ruch z fotka.pl --> adult CPA? - PakoMasakrator - 21-10-2023 14:22

wpisz w opis coś na zasadzie "ktoś coś $$" jak będą do ciebie pisali to bierz ich na socialki instagram, fb, snap itp i tam ich kieruj na cpa, tylko jak wstawiasz na fotke jakieś foty to sprawdzaj w google source czy nie ma ich nigdzie indziej w necie