Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) (/Temat-LEEBET-graj-i-zarabiaj-bez-inwestycji-175627)

Strony: 1 2 3


RE: LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) - ZarabianieO - 20-07-2023 16:34

Jeżeli chodzi o wypłacalność strony to dzisiaj zleciłem testową wypłatę aby to zweryfikować, przelew był na portfelu po około 30 minutach od zlecenia.
[Obrazek: leebet.png][/url]

Co do samego projektu to widać, że cały czas poprawiane są rzeczy związane z wydajnością aby wszystko zaczęło działać płynnie.

Cały czas dodają nowe gry + w niedługim czasie zostanie wprowadzona możliwość gry na slotach.

A jeśli chodzi o samo farmienie tokena LEE to cały czas jest dobry moment żeby go farmić bo koszt jest cały czas na tym samym poziomie na którym był na starcie strony.

[Obrazek: leebet.png]

Także korzystajcie póki jest dobra okazja, bo w niedługim czasie mogą wyłączyć możliwość odbierania USDT z darmowego kranika i nie będzie już możliwości zaczęcia na stronie bez inwestycji.


RE: LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) - ZarabianieO - 27-07-2023 09:50

Zaczął się pierwszy większy event na stronie, obniżka kopania tokenów LEE o 50% + konkurs na zrobienie jak największego wagera z pulą 20k$.
[Obrazek: Bez-tytu-u.png]
Dodatkowo strona teraz chodzi bardzo płynnie podczas gry więc wszystko rozwija się powoli ale systematycznie na plus.


RE: LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) - ZarabianieO - 02-08-2023 15:13

Sprawdziłem dzisiaj czy większa suma dojdzie na portfel bez problemu, tak jak myślałem wypłata doszła po chwili.
[Obrazek: leebet.png]

Ja przy 16k tokenach dostaję naliczenia rzędu 0.55~$ więc myśle, że spoko wynik bo pula cały czas rośnie, a tokeny można kopać do 16 sierpnia po promocyjnej cenie 0.25$/1 LEE.


RE: LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) - ZarabianieO - 28-09-2023 15:28

Jeżeli chodzi o nowości na stronie to trochę ostatnio doszło nowych rzeczy.

Jedną z nich jest możliwość kręcenia kołem, które oferuje różne bonusy
[Obrazek: lee.png]


Środki które wylosujemy w kole są "zablokowane", a odblokować je można poprzez obrót w grach.
[Obrazek: lee.png]

Doszły również nowe gry, ale na sloty jeszcze trochę trzeba poczekać.


RE: LEEBET - graj i zarabiaj (bez inwestycji) - ZarabianieO - 24-12-2023 11:47

Projekt cały czas wypłaca

[Obrazek: crypto.png]

Z nowości, które od jakiegoś czasu są na stronie to sekcja Battle, w której trwa rywalizacja z innymi użytkownikami o nagrody w postaci $$.

[Obrazek: crypto.png]
[Obrazek: crypto2.png]

Dodatkowo minimalnie wzrosła kwota jaką trzeba obrócić do kopania tokenów :
[Obrazek: crypto.png]