Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REVOLUT 110 PLN ode mnie za zapis i spełnienie warunków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: REVOLUT 110 PLN ode mnie za zapis i spełnienie warunków (/Temat-REVOLUT-110-PLN-ode-mnie-za-zapis-i-spelnienie-warunkow-175623)



REVOLUT 110 PLN ode mnie za zapis i spełnienie warunków - przemo1969 - 11-05-2023 13:47

Mam 5 miejsc z terminem na spełnienie warunków do 31.05 br.
Dodatkowo ściąga z odpowiedziami do quizów (dodatkowe kilkadziesiąt PLN)

Warunki do spełnienia:

- zapis z mojego linku (wysyłam po podaniu maila poprzez PW),
- pozytywnie przeprowadzona weryfikacja KYC,
- wpłata 50 PLN na konto Revolut - kartą innego banku lub przelewem,
- zamówienie fizycznej karty,
- dokonanie trzech zakupów kartą (fizyczną lub wirtualną) po minimum 15 PLN każdy (polecam realne zakupy stacjonarne lub online; zakupy kryptowalut, kart podarunkowych, wpłaty do kasyn, bukmacherów nie zostaną uznane)

Warunki łącznie trzeba spełnić do 31 maja.

Ode mnie 110 PLN. Wypłacam po zaksięgowaniu nagrody za polecenie na moim koncie. Przyznanie środków przez Revolut trwa zwykle kilka dni.

Zapraszam!


RE: REVOLUT 110 PLN ode mnie za zapis i spełnienie warunków - przemo1969 - 16-05-2023 14:15

Jeszcze dwa tygodnie na spełnienie warunków promocji. Zapraszaszam.


RE: REVOLUT 110 PLN ode mnie za zapis i spełnienie warunków - przemo1969 - 21-05-2023 09:30

9 dni zostało do końca tej promocji, potem może być niższy bonus - zapraszam.


REVOLUT 110 PLN ode mnie za zapis i spełnienie warunków - Hybrid1990 - 13-06-2023 10:52

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.