Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-17559)



Pomoc - firzen96 - 04-12-2010 11:12

Na ostatnim restocku miałem pewien problem. Używam grease monkey i extreme redeemer. Otóż zamawiając przedmiot wszystkie dane zostały uzupełnione lecz kiedy kliknąłem redeem pokazywał się komunikat "select your country". Po ponownym wybraniu kraju i kliknięciu redeem teraz pokazał mi się komunikat "write your number". Znów uzupełniłem numer po czym pokazał się komunikat "select your country" i tak w kółko. Rolleyes Liczę na pomoc.




Jeśli wątek został napisany w złym dziale proszę o przeniesienie.


RE: Pomoc - cinexik - 04-12-2010 14:46

Może źle wpisywałeś numer telefonu?
Gdzie zamawiałeś, do PE czy PL?


RE: Pomoc - firzen96 - 04-12-2010 14:56

(04-12-2010 14:46)cinexik napisał(a):  Może źle wpisywałeś numer telefonu?
Gdzie zamawiałeś, do PE czy PL?

myśle, że był dobry


RE: Pomoc - Nayare - 04-12-2010 14:56

Primo; wyczysc ciasteczka na ptzplace i symulatorach, ktore uzywales (ctrl + shift + delete // pokaz informacje o stronie -> bezpieczenstwo i manualnie je usun). Secundo; wgraj skrypt jeszcze raz i sprawdz czy na ptzplace.eu dziala. Trio; powodzeniaWink


RE: Pomoc - firzen96 - 04-12-2010 14:59

(04-12-2010 14:56)Nayare napisał(a):  Primo; wyczysc ciasteczka na ptzplace i symulatorach, ktore uzywales (ctrl + shift + delete // pokaz informacje o stronie -> bezpieczenstwo i manualnie je usun). Secundo; wgraj skrypt jeszcze raz i sprawdz czy na ptzplace.eu dziala. Trio; powodzeniaWink

Dzięki, wszystko znów śmiga Jerk2 plusik