Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzę boty, jak zarobić na tym dobrą kasę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Tworzę boty, jak zarobić na tym dobrą kasę? (/Temat-Tworze-boty-jak-zarobic-na-tym-dobra-kase-175586)



Tworzę boty, jak zarobić na tym dobrą kasę? - cezar78 - 30-04-2023 17:10

Opanowałem Browser Automation Studio, zrobiłem sobie boty planujące posty do Instagrama, Twittera, Pinteresta, Reddita, Wordrpressa. Wszystkie social media lecą na autopilocie, do tego mam jeszcze boty lajkujące do powyższych, pomału zwiększam ilość followersów ale moje zarobki to wciąż nędza. Działam w niszy adultowej.
Macie jakiś pomysł jaką stronę zautomatyzować żeby mieć z niej duży ruch/kasę? Brak sukcesów mimo dobrych skillów bardzo mnie demotywuje.


RE: Tworzę boty, jak zarobić na tym dobrą kasę? - TodMean - 30-04-2023 18:19

Tak odbiegając od ero, czemu nie pomyślisz nad stworzeniem strony i sprzedażą tych botów? Wiele osób potrzebuje więc jeżeli dasz dobrą cenę to znajdzie się masa chętnych Cool


RE: Tworzę boty, jak zarobić na tym dobrą kasę? - Nachbar123 - 03-05-2023 19:32

Zrobienie własnej strony która będzie oferować takie boty i to najlepiej na rynki zagraniczne. Dodatkowo dodać notkę na stronie że robisz również boty na zamówienie. Dobrym sposobem też jest reklama na zagranicznych forach typu zarabiam.com