Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zaproszenia do lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zaproszenia do lockerz.com (/Temat-Zamkniety-Zaproszenia-do-lockerz-com-17555)



[Zamknięty]Zaproszenia do lockerz.com - CrisPL - 04-12-2010 10:17

Jeśli ktoś z was zamierza w najbliższym czasie zakładać kolejne konta na lockerz.com to niech błagam napisze do mnie na pw z adresem e-mail. Bo chcę sobie uzbierać Z-list. Bardzo bym prosił daje reputy.


RE: Zaproszenia do lockerz.com - BartuS - 04-12-2010 11:10

Wybacz, ale rejestracja na lockerz ostatnio stała się darmowa, więc mało kto będzie chciał zaproszenie


RE: Zaproszenia do lockerz.com - pitfromhell - 05-12-2010 00:05

Od zawsze była darmowa


RE: Zaproszenia do lockerz.com - Zythus - 05-12-2010 19:56

pitfromhell, kiedys trzeba bylo dostac zapro ;p. A tak to darmowa


RE: Zaproszenia do lockerz.com - CrisPL - 06-12-2010 18:27

Moim zdaniem za wasze posty powinniście dostać ostrzeżenia, bo ten temat nie założyłem po to byście sobie dyskutowali o to czy darmowa czy trzeba było zapro.


RE: Zaproszenia do lockerz.com - Dominator - 17-12-2010 20:15

Raczej już nikt nie będzie chciał zaproszenia bo rejestracja jest udostępniona na ich głównej stronie.


RE: Zaproszenia do lockerz.com - Synkretysta - 22-12-2010 22:00

a co mi tam zależy...jak ktoś chce zaproszenie do Lockerz, to proszę pisać do mnie na priv na forum, albo zapraszam na:

http://www.z-lockerz-z.yoyo.pl/index.php

lub GG 9343113 (podaj maila, zaproszenia szukaj w odebranych lub w spamie)

z tej strony wyślecie do mnie informacje, a ja odeślę zaproszenie na lockerz.
Za rejestrację z mojego reflinku (który jest generowany dla każdego maila inny), daję 3 plusy, lub ewentualnie możemy się porozumieć odnośnie sposobu odwdzięczenia się.

Jeżeli masz wątpliwości czy warto - to poczytaj na forum odnośnie nagród, które członkowie Lockerz zdobywają.


[Zamknięty]Zaproszenia do lockerz.com - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.