Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tygodniowa lista aktywności na Facebooku co to jest ? Zdjęcie w poście - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Tygodniowa lista aktywności na Facebooku co to jest ? Zdjęcie w poście (/Temat-Tygodniowa-lista-aktywnosci-na-Facebooku-co-to-jest-Zdjecie-w-poscie-175515)



Tygodniowa lista aktywności na Facebooku co to jest ? Zdjęcie w poście - Sashimo - 10-04-2023 08:16

Prowadzę sklep na feacebooku i klientka wysłała mi coś takiego za jakąś aktywność z pytaniem czy będzie jakaś nagroda za to ;P.

I stwierdziłem że fajna sprawa tylko jak to sprawdzić z konta administratora i osoby prywatnej bo jak loguję się na swoje konto prywatne to nie mam takiej opcji.



może mi ktoś coś wiecej na ten teamt powiedzieć bo nawet nie wiem za co są punkty :/
[Obrazek: 339088247-1255292755117448-489333251770293438-n.jpg]