Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za co się zabrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Za co się zabrać? (/Temat-Za-co-sie-zabrac-175490)



Za co się zabrać? - Gryzon09 - 04-04-2023 15:14

Witajcie,
posiadam konto na tym forum od 2011r... Cos tam się zarabiało pare groszy ale odszedłem od tego aż nagle przyszedł ten czas że moja obecna praca daje mi dużo wolnego, które bym chciał jakoś spieniężyć. Powiedźcie mi, za co się najlepiej zabrać? Najlepiej bez inwestycji, oferuje czas i chęci. Może jakiś mentor szuka padawanów?.

Pozdrawiam


RE: Za co się zabrać? - itmaster - 04-04-2023 19:11

Uważam że najprostsza na początek jest afiliacja. Na początek przygody wystarczy czas i można promować programy partnerskie właściwie bezkosztowo (np. przez social media).
Na forum znajdziesz mentora np. mysc


RE: Za co się zabrać? - kniew - 04-04-2023 22:10

Przede wszystkim to trzeba się zabrać za robotę a nie tylko się zastanawiać Smile w 2011 było znacznie łatwiej Smile Jak interesuje cię e-commerce to napisz na priv, możemy coś podziałać


RE: Za co się zabrać? - Maarcin80 - 23-08-2023 14:44

W zależności co byś chciał robić .. ja byłem w podobnej sytuacji jeszcze 2 lata temu... firma swoja mało obsługowa.. więc spróbowałem swoich sił jako przedstawiciel bardzo znanej marki w Polsce jak i na swiecie- nie normowalny czas ... pracuje kiedy chce .. robię co chce ... jedyny warunek musisz mieć działalność gospodarczą... jak chcesz poznać szczegóły napisz na priv mogę co nie co ci pomóc
Pozdrawiam


RE: Za co się zabrać? - maxikaz - 30-08-2023 16:14

Możesz spróbować dropshipping backlinków. Jest to produkt cyfrowy więc mniej kłopotliwy w wysyłce. Cała metoda jest opisana na cyberzysk i można niezłą kasę zarobić szzególnie kiedy tergetujesz w kraje anglojęzyczne gdzie płacą w dolarach


RE: Za co się zabrać? - PakoMasakrator - 21-10-2023 19:32

jak chcesz cpa to polecam portale randkowe z serwisów fireads, mylead, albo możesz też spróbować swoich sił w ewhoringu na chatach