Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagły spadek wyświetleń. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Nagły spadek wyświetleń. (/Temat-Nagly-spadek-wyswietlen-175474)



Nagły spadek wyświetleń. - dulczas - 30-03-2023 19:24

Witam, sytuacja jest następująca. Chciałem i chcę dalej spróbować swoich sił na youtube i nawet fajnie mi to zaczęło iść... systematycznie dodaję cztery filmiki na tydzień na kanał. Ilość wyświetleń fajnie rosła, pierw jakieś groszowe 10 później pierwsze 100 na dzień, 1000 itd. Aż ostatnio wybiło 6k jednego dnia.

Po tym rekordowym dniu stało się coś takiego jak widać na wykresie. Przed tym było stabilne 2k/dzień, fajnie, była motywacja a teraz co? Aż mi się wszystkiego odechciało...

Dodam, ze nigdy nie kupowałem wyświetleń, subów mam 400, już fajnie dochodziło 10/dzień a teraz to wszystko nagle udpało? Jaki może być powód, co dalej robić aby to "naprawić" - tylko właśnie, co naprawić? Nie ogarniam tego youtub'a...

Dodam też, że treści są w 100% moje, nic od nikogo nie kradę i z niczego od nikogo nie korzystam. Nie mam żadnych ostrzeżeń itd.


[Obrazek: jak-to.png]


RE: Nagły spadek wyświetleń. - Shimeon - 01-04-2023 14:02

(30-03-2023 19:24)dulczas napisał(a):  co dalej robić aby to "naprawić" - tylko właśnie, co naprawić?

Tego nie da się naprawić. Jedyną radą jest dalsze uploadowanie filmów i obserwowanie statystyk. Pozdrawiam.