Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porządny tutorial e-whoring za kasę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Porządny tutorial e-whoring za kasę (/Temat-Porzadny-tutorial-e-whoring-za-kase-175417)



Porządny tutorial e-whoring za kasę - oczy - 18-03-2023 13:36

Znacie jakiś sprawdzony poradnik e-whoring uwzględniający zmiany, które zaszły w tym temacie do 2023 i lokalizacje w necie gdzie można go nabyć? Jakąś biblie gatunku? Oczywiście za kasę, bo nie wierze w dobre metody bez inwestycji.


RE: Porządny tutorial e-whoring za kasę - nitram - 19-03-2023 11:58

Zerknij tutaj: https://zarabiam.com/Temat-Get-Paid-2-0-Profesjonalny-Mentoring-od-2015-roku-zawiera-ponad-152-poradniki-155506


RE: Porządny tutorial e-whoring za kasę - Hoolig4n - 21-03-2023 21:47

Co ma Getpaid do ewhoringu? Big Grin


RE: Porządny tutorial e-whoring za kasę - ShuQi - 22-03-2023 08:38

Na naszej scenie nie ma dobrych poradników ewhoringowych, a te które są na zagranicznych to głównie szajs bezwartościowy.

Problematyczne jest tutaj to, że to branża gdzie poradnik nie wystarczy a konieczny jest mentoring i bieżąca korekcja pracy tak aby maksymalizować swoje zyski. Oczywiście mam tutaj na myśli dobre zarobki Wink


RE: Porządny tutorial e-whoring za kasę - oczy - 22-03-2023 22:13

Panowie, ja zdaję sobie sprawę, że bycie e-dziwką, to nie jest najfajniejsze, co można robić. Mam na plecach oddech przodków przelewających krew na wojnach, ale jest jak jest. Muszę wyrwać się z matrixa i wstąpić do fight clubu. Czuję, że to ostanie pięć minut przed światem, który rozkminił Orwell. Klaus Schwab, AI, 15 minutowe miasta, chłopy co budują dla siebie podziemne kompleksy na wypadek apokalipsy i chłopy, co nic nie mają. Mnie to przerasta. Lekarzem nie zostanę. Tak się składa, że jestem zawsze poza systemem i noszę w sobie kurewskie piętno scammerstwa, ale za to kocham zwierzęta. I to nie ja wymyśliłem czasy w których jedyna wolność to ta finansowa. Pozdrawiam


RE: Porządny tutorial e-whoring za kasę - Huston - 26-05-2023 17:23

Odezwij się do mnie siedze w temacie sporo - mam duże doświadczenie i dobre zarobki.


Porządny tutorial e-whoring za kasę - Hybrid1990 - 26-05-2023 18:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.