Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 konta bukmacherskie fortuna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: 3 konta bukmacherskie fortuna (/Temat-3-konta-bukmacherskie-fortuna-175405)



3 konta bukmacherskie fortuna - krocze_szatana - 14-03-2023 10:29

Witam. Mam paczkę 2 znajomych z którymi chciałbym powalczyć z bukmacherem fortuna. Wszyscy mamy do wykorzystania zakłady bez ryzyka za 600 zł. Macie pomysł jak stawiać/obrócić to abyśmy jak najlepiej na tym wyszli?

Edit: Pierwsze co przychodzi mi do głowy to stawianie tego rodzaju spotkań jak na foto:
[Obrazek: Screenshot-2023-03-14-at-10-33-26-FCP-IN...czeg-y.png]

Kursy: 2.70 x 3.35 x 2.70


RE: 3 konta bukmacherskie fortuna - Hoolig4n - 15-03-2023 01:00

Błagam tylko nie kupujcie jakichś "pewnych typów" Blush


RE: 3 konta bukmacherskie fortuna - DawidFB - 15-03-2023 02:03

Jeśli chcecie bez ryzyka zarobić to tak jak wysłałeś, ta opcja wydaje się okej. Na jednym koncie wyjdzie Wam około +700-900zł zysku, na pozostałych dwóch zwrot. W takim wypadku wyjdzie Wam po kilka stow na łeb. Ja osobiście przy zakładach bez ryzyka wole zaryzykować i spróbować po prostu pomnożyć w jakiś sposób gotówkę. Tym sposobem wjechałem na forbecie przy zakładzie bez ryzyka za 1000zl na kursie 2.20, tym samym dostając free 1000zl, ale wiadomo tutaj nie ma nic pewnego już jak w Waszym pomyśle.


RE: 3 konta bukmacherskie fortuna - krocze_szatana - 15-03-2023 08:17

No właśnie chodzi o to by zminimalizować ryzyko lub tak jak w naszym przypadku całkowicie je wyeliminować. Zastanawiają mnie jeszcze inne opcje i pytanie co można by stawiać gdyby grupa była liczniejsza?
Edit:
Czy jakiś polski bukmacher oferuje betbulider w meczach cs-go?
Chodzi mi konkretnie o łączenie zakładu under/over 26.5 rund na mapie i under/over 5.5 wybuchów bomb.