Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elementor na mobilce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Elementor na mobilce (/Temat-Elementor-na-mobilce-175381)



Elementor na mobilce - Forsawsieci.pl - 08-03-2023 08:41

Witam,
Wiem, że powinno się posiadać 10 postów do zakładania własnych tematów, jednak naprawdę nie chce nabijać sztucznych postów i szukać na siłę gdzie mam coś do powiedzenia, żeby nie naruszać regulaminu. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone Smile

Ciekaw jestem czy jest jakiś sposób aby pracować za pomocą telefonu na Elementorze. Czasem przydałoby się wnieść pewne poprawki, może nawet napisać posta, w końcu czasem jest wolna chwila a człowiek nie może ciągle pracować przy komputerze.
Niestety próba odpalenia Elementora w telefonie jest nie tyle niewygodna co praktycznie niemożliwa do edycji.
I tu moje pytanie. Czy są jakieś patenty, żeby rozwiązać ten problem? Czy są jakieś wtyczki, może użycie odpowiedniej przeglądarki aby dało się używać Elementora za pomocą telefonu?
Już samo dodawanie tekstu na gotowym szablonie byłoby dużym ułatwieniem.
Jeśli ktoś ma jakieś rady będę bardzo wdzięczny Smile


RE: Elementor na mobilce - hynymyny - 08-03-2023 15:44

Nie wiem jaki jest u ciebie problem. Mi bez problemu Elementora uruchamia się na telefonie. Może jest coś nie tak z Twoimi ustawieniami.


RE: Elementor na mobilce - Forsawsieci.pl - 08-03-2023 20:02

Mam telefon z wyższej półki cenowej mimo to na Elementorze nie da się pracować.
Korzystam z Google Chrome, następnie uruchamiam oczywiście Wordpressa, potem odpowiedni post i włączam Elementora. I tu pojawia się masa problemów.
Panel boczny z widgetami zajmuje ponad 90% ekranu, kiedy go zmniejszam aby pulpit roboczy był widoczny nie skaluje się i nie powiększa względem zmniejszanego panelu widgetów, nie mogę używać podstawowych funkcji jak w wersji dekstopowej typu "przytrzymaj i przenieś widget wyzej-niżej" i tak dalej.
Niestety ale pracować w taki sposób nie da się w żaden sposób.


Elementor na mobilce - Hybrid1990 - 08-03-2023 22:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.