Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak możliwości obserwowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Brak możliwości obserwowania (/Temat-Brak-mozliwosci-obserwowania-175358)



Brak możliwości obserwowania - karolkrzywinski - 01-03-2023 17:21

Witam wszystkich

Od kilku miesięcy mam problem taki, że nie mogę z części kont zaobserwować czyjegoś profilu tzn. klikam Obserwuj i wyskakuje, że nie można zaobserować, bo niby jakieś ograniczenia są związane z aktywnością, ale dzieje się to na kontach, które nic nie obserwowały od roku (też nie komentowały i nie lajkowały postów), więc żadnej aktywności podejrzanej nie ma... mogę normalnie lajkować, komentować z tych kont posty, problem dotyczy tylko obserwowania. Konta są od kilku miesięcy zalogowane (mają te same ciasteczka), podejrzane wtyczki, IP itp. odpada, bo testowałem na różne sposoby. Chodzi na pewno o to, że nie robię jakiejś aktywności - możecie podpowiedzieć gdzie może leżeć przyczyna problemu? Oczywiście pytanie tyczy się bardziej osób, które spotkały się z tego typu przypadłością, bo przeczytałem na stronach, że może być blokada jak czegoś nadużywam, ale ja nic nie robiłem od dawna z tych kont. Nie mam jakiegoś expa z intagramem, więc podejrzewam, że o jakąś pierdołę może chodzić jak np. brak postów/zdjęć na moich profilach lub nie komentuję/lajkuję regularnie czyichś postów. Na części kont nie mam tego problemu, a na części mam od dobrego pół roku albo może już nawet rok. Jedno przyznam, że nie mam żadnych postów tylko zdjęcia profilowe i np. zaobserowane 20-30 razy jakieś profile. Konta mają z 2-3 lata. Próbowałem dodać posty, lajkować, komentować innych posty, ale nic nie pomaga. Tak to wygląda: https://snipboard.io/i4e8Gd.jpg

Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi od osób co miały tego typu problem lub dobrze ogarniają insta Smile