Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sie przedostać do zagranicznej społeczności ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak sie przedostać do zagranicznej społeczności ? (/Temat-Jak-sie-przedostac-do-zagranicznej-spolecznosci-175355)



Jak sie przedostać do zagranicznej społeczności ? - niepytajczemu - 01-03-2023 11:49

nie znam języka np hiszpańskiego, a zalezy mi na promocji produktów pod ten kraj. Chce trochę podziałać w socjalach i jak wyszukuje frazy hiszpańskie na fb to mi nic nie wyświetla. Jak wpisuje polskie to mam to co dostałem. Fb blokuje wyświetlanie jak widzi ze nie jestem z tego kraju ? Czasem sie coś uda znaleźć np pod Anglie łatwo, ale tam to za duża konkurencja.

Jakoś tysiące nigeryjczyków sobie radzi, uzywajać translatora i zasypuje polskie grupy mega szajsem


Jakieś tipy ?


RE: Jak sie przedostać do zagranicznej społeczności ? - matek697 - 02-03-2023 00:09

fake lokalizacja na hiszpanie + hiszpańskie ip i dalej Facebook powinien przyprofilować zawartość pod ten kraj