Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! (/Temat-Filesonic-Dla-tych-ktorzy-chca-byc-pro-17526)



Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - kacper1234 - 03-12-2010 18:51

Po pierwsze filesonic, to moim zdaniem obecnie hosting najlepszy do zarabiania ze wszystkich!! Dzięki dostępnemu remote upload z filesonic na filesonic na koncie free i nieograniczonej pojemności na nasze pliki!! Co ja oferuję? W zamian za rejestrację z reflinka oferuję krótki poradnik zawierający najprostszą i najszybszą metodę zarabiania na filesonic. Oczywiście każdego poleconego traktuję indywidualnie, więc każdy może liczyć na wszelką pomoc pod numer gg: 24659457. Gwarantuję po dojściu do wprawy zarobki za godzinę "pracy" rzędu 2-4$ bez własnych poleconych!! To jest 5,5-11 zł za godzinę jak w normalnie płatnej pracy! Smile.

Czysty link:

http://www.filesonic.com

Mój reflink:

http://www.filesonic.com/referral/904711




Moje zarobki (nowa aktualizacja):

[Obrazek: beztytuuirq.jpg]

Moja wypłata (zarabiamy piątek-piątek, jak mamy 15$ wypłata jest zlecana we wtorek o 23 na paypal dochodzi w środę rano- automatycznie to wszystko się dzieje!!):

[Obrazek: 47110509660784304818.jpg]

Chcę wam pomóc jak najbardziej, a dlaczego? bo jak będziecie mieć większe zarobki to i ja będę mieć większe zarobki więc traktuję to poważnie! A was to nic nie kosztuje, możecie się rejestrować bez reflinku i wykonujecie te same czynności tylko nie macie wtedy mojej pomocy Wink.


Proszę o ocenę pomocy w tym temacie, nie oceniać po samym poradniku, ponieważ dalsza pomoc na gg, to gwarantuje najszybszą metodę pomocy w największych wymiarach czasowych! Pisać o każdej porze! Poradnik jest tylko wstępem, daję go również na gg po tym jak do mnie napiszecie i wpiszecie swój nick na filesonic! Pozdrawiam Smile.


Uwaga wciągu kilku najbliższych dni (teraz mam sporo spraw na głowie) wydam kolejną wersję poradnika, w którym uwzględnione będą najczęściej popełniane błędy i zadawane pytania u dotychczasowych poleconych Wink.I to nie jest tak że zarejestrujesz się za refa i daje ci poradnik a ty rejestrujesz się na inne konto i nie zarabiasz na refie!! Niema tak!!!!


RE: Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - Yanke$ - 03-12-2010 19:25

Chętnie bym skorzystał, bo oferta wygląda w miarę profesjonalnie Smile -bym, gdyby nie chodziło o remote upload Smile


RE: Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - kacper1234 - 03-12-2010 19:36

Oferta jest naprawde profesionalna oferta tylko 2$


RE: Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - Surlope - 03-12-2010 19:49

Zarejestrowałem się z refa , napisałem na GG . Czekam na poradnik i pomoc , bo jestem zielony Smile.


RE: Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - kacper1234 - 04-12-2010 18:02

nie kłam nie zarejestrowałeś się z refa , bo mi w końcie nie dodał się nowy urzytkownik !!!


RE: Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - mateja11 - 04-12-2010 18:38

Zarejestrowałem się z refa , napisałem na gg
Czekam na twoją pomoc.


Filesonic-Dla tych którzy chcą być pro !! - Admin - 10-02-2013 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.