Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netboki w sklepie LOCKERZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Netboki w sklepie LOCKERZ (/Temat-Netboki-w-sklepie-LOCKERZ-17525)



Netboki w sklepie LOCKERZ - Synkretysta - 03-12-2010 18:42

LENOVO IDEAPAD S10-3 10.1" kontra ACER ASPIRE ONE D250 10.1" który lepszy?

proszę o opinie osób zorientowanych w sprzęcie, a są tu takie na forum. Cena nie jest wyznacznikiem, nie interesuje mnie który ładniejszy.


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Surlope - 03-12-2010 21:08

ACER ASPIRE ONE D250 10.1 - Stanowczo Smile


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Czarny767 - 03-12-2010 21:29

Surlope - może jakoś uzasadnisz swoją wypowiedź ?

Też jestem ciekaw - może pozbieram na netbook'a .


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Xanthi - 04-12-2010 13:01

Ja bym brał Lenovo bez zastanowienia... Ma lepsze parametry Wink Mam laptopa Acera i nigdy już nie kupię żadnego lapka lub netbooka od tej firmy bo to badziewie Tongue


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Tymon18 - 04-12-2010 13:07

Acer zdecydowanie lepszySmile Kolega wyżej się nie zna,kiedyś
Acer nie był dobrym wyborem od około roku to już się zmieniło,i to czołowa marka
Poleciłbym forum o laptopach/netbookach ale nie wiem czy wolno więc warto poszukać w Google


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - adik0070 - 04-12-2010 13:56

Ja mam Acera i Toshibe. Acer gówniany, Toshiba boska.
Podsumowując Acera nie polecam..


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Xanthi - 04-12-2010 14:41

(04-12-2010 13:07)Tymon18 napisał(a):  Acer zdecydowanie lepszySmile Kolega wyżej się nie zna,kiedyś
Acer nie był dobrym wyborem od około roku to już się zmieniło,i to czołowa marka
Poleciłbym forum o laptopach/netbookach ale nie wiem czy wolno więc warto poszukać w Google

Po uj piszesz że się nie znam? Równie dobrze mogę powiedzieć to samo o Tobie... Każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić... ;]

Mi Acer nie podszedł i tyle... Poza tym ten Acer z shopa ma gorsze parametry od Lenovo ;]


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Tiger04 - 05-12-2010 13:02

(04-12-2010 13:56)adik0070 napisał(a):  Ja mam Acera i Toshibe. Acer gówniany, Toshiba boska.
Podsumowując Acera nie polecam..
Żal mi Cb szczerze powiem. Ja mam acera, moja siostra ma acera, mój kolega ma Acera itd mogę wymieniać. Nie wiem jak ty możesz porównywać tak ogół Acer - Toshiba... może jeden kosztował 2k drugi 3k. Taka banalna odpowiedź, żeby tylko posta nabić, a poza tym nie chodzi co polecasz co nie, tylko który lepszy.


# Co to tematu ja bym nie kupił żadnego z tych netbooków, ogólnie 10" mają nie fajny procesor - słaba wydajność, jak dołożysz do tego 1 gb ramu to w ogóle. Chyba, że chcesz na nim sprawdzać pocztę, zagrać w słabsza grę czy tam inne mało znaczące czynności.

Tyle na ten temat z mojej strony, chyba, że kolejna osoba napisze jakiś dziwny "post" Smile


RE: Netboki w sklepie LOCKERZ - Bolt - 05-12-2010 13:28

Ja mam D250 i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Jedyne na co trzeba uważać to nie zaśmiecić dysku bo robi się nieciekawie, ciął mi się tak że myszka po 3 sekundach się ruszała. Samo usunięcie kodeków od movie makera i działa jak marzenie Wink. Co najlepsze, siedzę na nim od 4 restocków i wpadły 3 shuffle i 1 nano, więc test restockowy zdaje na 5 z plusem Smile