Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca zdalna, Niemieckie IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Praca zdalna, Niemieckie IP (/Temat-Praca-zdalna-Niemieckie-IP-175222)



Praca zdalna, Niemieckie IP - szpeco69 - 02-02-2023 08:25

Czołem wszystkim!
mam do Panstwa pytanie, otoz pracuje w Niemczech, ale zdarza mi sie zjezadzac na tydzien badz dwa do Polski i stad pracowac zdalnie, niestety ostatnio dowiedzialem sie, ze moge w roku jedynie 22 dni przepracowac z innego kraju niz Niemcy i stad moje pytanie czy moge jakos zasymulowac, ze pracuje z DE bedac w PL?
Dotychczas lacze sie przez Hotspot w telefonie z niemicka karta.
Oprogramowanie VPN nie wchodzi w gre, gdyz nie moge swoich programow instalowac na Laptopie i mamy "firmowy" VPN Cisco.
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Edit:
Dostalem taka odpowiedz na innym forum, lecz nie wiem jak to ugryźć:
"Na przykład:
W Niemczech serwer VPN w domu (załóżmy że z publicznym IP).
W Polsce router z AP WiFi (dla laptopa firmowego) i klientem VPN. Cały ruch sieciowy jest przesyłany przez VPN do domu, nie ma lokalnego wyjścia do internetu. Dzięki temu firmowy laptop niezależnie od tego gdzie jest, korzysta z łącza internetowego w Niemczech tak jakby fizycznie był w domu."

Pomoze ktos Smile ?


RE: Praca zdalna, Niemieckie IP - MegaPL - 03-02-2023 03:14

Team wiever zdalnie?


RE: Praca zdalna, Niemieckie IP - yaniebogisish - 01-02-2024 08:14

(02-02-2023 08:25)szpeco69 napisał(a):  Czołem wszystkim!
mam do Panstwa pytanie, otoz pracuje w Niemczech, ale zdarza mi sie zjezadzac na tydzien badz dwa do Polski i stad pracowac zdalnie, niestety ostatnio dowiedzialem sie, ze moge w roku jedynie 22 dni przepracowac z innego kraju niz Niemcy i stad moje pytanie czy moge jakos zasymulowac, ze pracuje z DE bedac w PL?
Dotychczas lacze sie przez Hotspot w telefonie z niemicka karta.
Oprogramowanie VPN nie wchodzi w gre, gdyz nie moge swoich programow instalowac na Laptopie i mamy "firmowy" VPN Cisco.basketball stars
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Edit:
Dostalem taka odpowiedz na innym forum, lecz nie wiem jak to ugryźć:
"Na przykład:
W Niemczech serwer VPN w domu (załóżmy że z publicznym IP).
W Polsce router z AP WiFi (dla laptopa firmowego) i klientem VPN. Cały ruch sieciowy jest przesyłany przez VPN do domu, nie ma lokalnego wyjścia do internetu. Dzięki temu firmowy laptop niezależnie od tego gdzie jest, korzysta z łącza internetowego w Niemczech tak jakby fizycznie był w domu."

Pomoze ktos Smile ?
W powyższym przypadku możesz zastosować następujące rozwiązanie: 1. W Niemczech skonfiguruj serwer VPN w domu (zakładając publiczny adres IP). 2. W Polsce skonfiguruj router z punktem dostępowym WiFi (dla komputerów biznesowych) i klientem VPN. 3. Użyj VPN, aby wysyłać wszystkie strumienie sieciowe do swojego domu w Niemczech, nawet jeśli nie możesz uzyskać dostępu do lokalnego Internetu. Dzięki temu firmowy laptop może łączyć się z Internetem na terenie Niemiec tak, jakby był w domu, niezależnie od tego, gdzie w Polsce się znajduje. Mam nadzieję, że to pomoże!