Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: "praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń (/Temat-praca-dodatkowa-czyli-praca-z-ogloszen-175212)



"praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - Darven - 01-02-2023 18:37

Miał ktoś z was doświadczenia z ogłoszeniami o pracę, które oferują pracę dodatkową na zasadzie pracy zdalnej?

Często są reklamowane jako praca dodatkowa, do których tylko komputer/telefon jest wymagany i nic więcej. Miał ktoś z was kontakt z tym? Niczego nie wymagają prawie, od razu są szkolenia itd. Ostatnio znowu natknąłem się na coś podobnego, gdzie promuje się produkty bankowe itd. a za zadanie jest po prostu odpisywać klientom i ich pozyskiwać.

Da się na tym realnie zarobić? Miał ktoś z was z tym do czynienia? Bo tego typu ogłoszeń jest dużo


RE: "praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - mysc - 01-02-2023 19:36

Odpowiadając na te ogłoszenia możesz stać się jedynie klientem, nie pracownikiem. Ogłoszenia tego typu to forma promocji różnych piramid, mlm'ów, łancuszków bankowych (załóż 5 kont i szukaj kolejnych osób które zrobią to samo), inwestycji, itp.


RE: "praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - rachman - 01-02-2023 20:29

Jak wyżej. Temat znany od lat i psujący opinię programom partnerskim. Większość takich ofert to szukanie jeleni którzy w ramach "szkoleń" staną się klientami, a potem...
Za darmo szkolenie, idziesz zarabiać, a oni co mają z tego? Nie każde, ale znaczna większość takich ogłoszeń to jakaś hybryda sposobów przytoczonych przez mysca.
Chcesz sprawdź. Może Ci się poszczęści, ale zatrzymaj się lepiej na etapie - gdy poproszą o wypełnienie jakiegoś formularza/poproszą o dane osobowe do rzekomej umowy/poproszą o zrobienie przelewu weryfikacyjnego nawet na złotówkę itd.


RE: "praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - LUDEK78 - 03-02-2023 00:23

Ja miałem z tym do czynienia i to nie jeden raz, ale raz zostałem oszukany przez własną naiwność. Przewałkowałem już trochę ofert i wszystko to jedna wielka ściema. Przystąpiłem do jednego projektu za grosze ale to już ostatni projekt który sprawdzam na facebook, tutaj znalazłem kontakt z jednym panem i będę pisał do niego , jest pomoc, materiały i nie ma na tej stronie ściemy. Osobiście znam osobę która zarabia na MLM ale droga nie była lekka. Unikaj super fajnych ofert typu zainwestuj 200$ a jutro będziesz miała 800$. Jeśli już będziesz chciał wejść z kimś w wsółpracę na facebook to sprawdź tą osobę dokładnie jak ja, czyli sprawdź konto na facebook, często oszuści piszą po polsku a na imie mają Flexi Jun. Sprawdzaj jakich mają znajomych bo często kłamczuchy mają nie z naszej narodowości. Pytaj czy posiadają grupę na facebook, złodzieje nie mają ponieważ odkryli by swoje przekręty, zaraz by ludzie pisali negatywne opinie, więc unikają grup na FB. Często złodzieje, tak ich nazwę delikatnie działają też na aplikacji Telegram. Są tacy co piszą z tobą inteligentnie i nie dają po sobie znać że są złodziejami Smile Ostatnio napotkałem się że wykorzystują na grupie modlitwę do Jesusa o dar zarobków, do takiego stopnia się posuwają!!! Brak Słów. Koniec końców, ciężko będzie coś wyszukać normalnego na facebook , to piszę Tobie ja Tomasz po tych przejściach Smile powodzenia i trzymaj się Ciepło.


RE: "praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - Krakersik - 05-02-2023 11:24

99% ogloszen na olx to namawianie na afiliacje itp. Zakladanie kont bankowych itp. Sam śmietnik... szkoda marnowac czasu...


RE: "praca dodatkowa" czyli praca z ogłoszeń - cezar78 - 18-05-2023 14:12

Dokładnie. Niemal wszystkie ogłoszenia to tylko szukanie dzików którzy zarejestrują się przez ich refa. Równie dobrze możesz wpisać w google: nisza + program partnerski i znajdziesz to co ci pasuje do zarabiania zdalnie/online