Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano (/Temat-Bez-Pier-sie-Hop-Hop-robie-siano-175209)

Strony: 1 2


Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - paweuq - 01-02-2023 10:06

Witajcie!

Prosty dziennik, czas trwania 5 lub 4 miesiecy. Zalezy od tego czy pojade w maju na saksy dorobic czy nie. Celem jest zarobic 10k w te 5 miesiecy w ramach nierejestrowej działalnosci czyli wychodzi 2k/mies.

Do zarabiania bede uzywal zaplecza które kiedys wystawilem na sprzedaż. Teraz je troszke rozkręcilem i je wykorzystam.

Czy wyjdzie cos z tego? Zobaczymy. Aby zarobic 10k bede musiał sprzedac produkt 250-260 osobom przy koncie 4,6k znajomych nie powinno byc trudnym zadaniem. Aczkolwiek nie mam pomysłu jak to ładnie zaprezentować. Umiem tylko na sile spamic na tablicy xD

Sprzedaje po 42zł, doliczajac koszt opakowania ktore kosztuje okolo 1-1,2zł.

Towar bede kupował po drodze do pracy tak wiec kosztow nie licze dojazdow.
Towar bedzie mnie kosztowal 6.5zł z ktorego zarobie około 50-60zł

Sprzedaz OLX, Allegro i priv na koncie jak ktos ze chce

I to chyba tyle Tongue

Aktualnie zarobione: 115zł

Sprzedaje tez w innych rozmiarach wiec ceny rózne. Jednak bede skupiał sie nad najwiekszym pakietem.


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - mysc - 01-02-2023 11:57

Powodzenia!

P.S. Pamiętaj, że limit nierejestrowanej działalności do końca czerwca wynosi 1745zł Wink


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - paweuq - 01-02-2023 12:38

Oo faktycznie, dzieki. Cos mi sie pomylilo, w tamtym roku plany bylo 100% wynagrodzenia. Aa bym odwałil xD No to troszke sie wudłuzy dziennik o jakis miesiac ?


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - itmaster - 01-02-2023 14:41

Powodzenia życzę w pisaniu dziennika jak i sprzedaży.

ale

(01-02-2023 10:06)paweuq napisał(a):  Towar bedzie mnie kosztowal 6.5zł z ktorego zarobie około 50-60zł

powiedz co sprzedajesz, że taka ładna przebitka?Big Grin


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - paweuq - 01-02-2023 22:56

Jak wykonam cel to napisze


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - xdax1 - 02-02-2023 12:51

No spora przebitka, z początku myślałem, że coś ściągasz z daleka ale pisząc "kupuję towar wracając z pracy" to zmienia, czyli coś co jest u nas.
Czekamy na osiągniecie celu Wink Powodzenia!


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - paweuq - 06-02-2023 10:31

Chwilowy stop i zmiana taktyki.

Na 4 klinetow jeden byl nie zadowolony.

Wiec zebralem grupe chetnych osob aby wyslac im probki trowaru, jak bedzie okej, beda zamwiac, byc moze czesc chce tylko wziasć probki. Probki sprzedaje za złotowke + wysylka przez olx bo najtaniej. Nawet jak nie beda kupowac to ja nic nie strace bo i tak probka bedzie mnie kosztowac jakies 10-20gr. A klienci beda wiedziec i miec pewnosc ze otrzymaja towar ktory im odpowiada.


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - paweuq - 07-02-2023 16:00

Szybka aktualizacja. Czas na pakowanie probek , wydrukowanie etykietek, i jutro o 5 do paczkomatu. Do tego pewna organizacja sie zglosila po probki 6 razy wieksze, bo wiecej tego zyżywa, wiec jest szansa na regularne zamówienia, z reszta kazda próbka to szansa na regularna współprace

Dzis wpadło 74zł

Łącznie zarobione 189zł = 1.89% celu

Jeszcze daleko do końca...

Do następnego Panowie i Panie.


RE: Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - Majka - 08-02-2023 09:41

Też jestem ciekawa co Ty kurde sprzedajesz? Miód, gałązki, zioło... Rolleyes

Będziesz wysyłał próbki czy też nie to i tak zawsze znajdzie się nie zadowolony klient ;(

PS: Powodzonka w jak najszybszym wykonaniu założonego celu Big Grin


Bez Pier... się. Hop Hop robie siano - arturpinkowicz05 - 08-02-2023 19:22

Wydaje mi się ze zdradził się tym se napisał ze sprzedaje to na olx
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk