Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólnopojęta ezoteryka, wróżenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ogólnopojęta ezoteryka, wróżenie (/Temat-Ogolnopojeta-ezoteryka-wrozenie-175167)



Ogólnopojęta ezoteryka, wróżenie - oczy - 24-01-2023 09:41

Cześć, to pierwszy mój post w tym miejscu i w ogóle na jakimkolwiek forum od wielu lat. Chce się Was poradzić, bo widzę tu ten sam rodzaj elokwencji i ogaru w kwestiach finansowych, który przypomina mi ogarnianie tematu jak na hyperreal, ale tam, wiadomo, mamy inną tematykę Big Grin

Chodzi mi o to, czy ktoś z Was zarabia na ezoteryce, wróżeniu? Mam pomysł na stworzenie internetowego wróża i nie wiem, czy najlepiej zacząć promowanie od instagrama, czy założyć bloga i tworzyć artykuły o tematyce ezoterycznej, a potem podpiąć usługi premium jak rozmowy i smsy? Ewentualnie w dalszej kolejności gdyby się powiodło dołączyłbym jakiś ezo sklep z amuletami i innymi pierdołami. Są może gdzieś jakieś ezo paczki, które pozwalają na szybsze skompletowanie contentu jak w przypadku e-whoring?

Też pytanie techniczne, co do ZEN, bo jeśli mam tam swoje konto i weryfikowałem się na swój numer, to jeśli ktoś chce mi zapłacić za usługę blikiem, to muszę mu ten numer podać, czy jak to jest tam rozwiązane?

Pozdrawiam


RE: Ogólnopojęta ezoteryka, wróżenie - Konradoo - 24-01-2023 10:17

Ja bym promował w kilku miejscach na raz. Blog może nie być złą opcją ale wymaga dużo czasu. Profil na instagramie i facebooku to według mnie oczywiście podstawa. Ja bym rozwijał bloga, tworzył posty na profilach i wystartował bym pewnie z jakimiś płatnymi kampaniami na faceoboku ads. Tylko tam w takich tematach musisz być ostrożny i dobierać słowa z rozwagą. Regulamin reklam na fb jest bardzo restrykcyjny i lecą często blokady. Jak masz budżet zawsze można pomyśleć o reklamie płatnej w postaci artykułów sponsorowanych lub pokusić się o wykupienie reklamy u jakiegoś influencera na instagramie.

Zen dokładnie tak działa. Klikasz doładuj, wybierasz opcje blik po czym prosisz osobę o kod. Wpisujesz kod, a u klienta wyskakuje potwierdzenie w banku dotyczące potwierdzenia płatności


RE: Ogólnopojęta ezoteryka, wróżenie - sovka - 24-01-2023 12:02

Ja z promocja uderzyłbym w tiktoka


RE: Ogólnopojęta ezoteryka, wróżenie - oczy - 26-01-2023 08:50

Dzięki za odpowiedzi. Poukładałem to sobie w głowie i działam. Pozdrawiam i powodzonka dla wszystkich.