Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashback XL - 0,50€ za rejestracje i aktywacje konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Cashback XL - 0,50€ za rejestracje i aktywacje konta (/Temat-Cashback-XL-0-50%E2%82%AC-za-rejestracje-i-aktywacje-konta-175166)



Cashback XL - 0,50€ za rejestracje i aktywacje konta - krauze5 - 23-01-2023 21:23

Cały temat nie zajmie wam więcej niż 5 minut!


Mam dla was propozycję - dla wszystkich osób które zarejestrują się z mojego linku i potwierdzą swój adres email przewiduje gratyfikację w postaci 0,50€.
  • Zakładacie konto na stronie Cashbackxl.nl z mojego reflinka
  • Po założeniu konta poproszę dowód w postaci screenshota maila potwierdzającego oraz screenshota bedac zalogowanym do platformy.
  • Przelew środków z mojej strony nastąpi do 48h od wysłania mi wszelkich potwierdzeń.

Na zdjęciach krótka instrukcja jak wykonać polecenie.

[Obrazek: Strona-glowna.png]

[Obrazek: Konto.png]

Aby wykonać zadanie zapraszam do kontaktu PW lub Discord krauze5#2683 abym miał wszystko pod kontrolą!