Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój sposób na wygenerowanie dużego ruchu + Twój produkt - Współpraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mój sposób na wygenerowanie dużego ruchu + Twój produkt - Współpraca (/Temat-Moj-sposob-na-wygenerowanie-duzego-ruchu-Twoj-produkt-Wspolpraca-175101)



Mój sposób na wygenerowanie dużego ruchu + Twój produkt - Współpraca - motywator1994 - 12-01-2023 20:05

Niewielkim kosztem mogę dotrzeć do milionów ludzi na Instagramie, wysyłając wiadomość lub oznaczając osoby w komentarzach.

Nie mam ochoty myśleć o tym, co mogę w ten sposób sprzedać, ale muszę zarobić dodatkowe kilka tysięcy PLN/USD
Jeśli ktoś ma dobry produkt lub coś, co już sprzedaje z dobrymi wynikami, ale wie, że dzięki moim metodom mógłby zarobić dużo więcej, możemy nawiązać współpracę.

Proszę osoby, które nigdy nie sprzedawały lub których produkt sprzedaje się słabo i nie mają wiedzy na temat zastosowania mojej metody w swoim produkcie, aby nie wysyłały mi wiadomości.

Ja mogę dotrzeć do milionów ludzi na IG
Ty dajesz know how jak można wykorzystać mój sposób do Twojego biznesu, dostosujesz wszystko i omówimy jaki % do podziału.

Mogę również dostosować konta i dodawać na te konta grafiki Twojego biznesu itp. Te co będą wysyłać wiadomości do ludzi lub będą ich oznaczać w komentarzu w konkretnym wskazanym poście.

Moim zdaniem można jakoś fajnie to wykorzystać bo mogę też dostosować konkretny target poprzez hasztagi/konta/lokalizacje.

Życzę wszystkiego najlepszego i dużych zarobków w nowym roku!


RE: Mój sposób na wygenerowanie dużego ruchu + Twój produkt - Współpraca - cezar78 - 15-01-2023 12:33

Coś mi to podejrzanie wygląda - świeżak, ma metodę na ruch ale nie wie na czym zarobić. Jeżeli masz metodę żeby dotrzeć do milionów osób to sprzedasz cokolwiek. Wystarczy zarejestrować sie w jakimkolwiek programie partnerskim. Możesz np promować randkowy smartlink i zgarniać 1-2$ za darmową rejestrację.
Siedzę w insta dosyć długo i wiem że mają bardzo restrykcyjne podejście do spamu. Mozna wysłać niewiele prywatnych wiadomości z jednego konta, chyba że masz potężne zaplecze tysięcy kont botów na różnych proxy do wysyłania wiadomości masowo, ale to kosztuje majątek, albo korzystasz z serwisów które to robią np na BHW są takowe, ale nie są tanie. Z oznaczania w komentarzach też ruchu dużego nie uzyskasz, z jednego konta bezpiecznie można wysłać ze 20 komentarzy dziennie. Także dotarcie do milionów to raczej fantazja


RE: Mój sposób na wygenerowanie dużego ruchu + Twój produkt - Współpraca - Lemonovskyy - 08-03-2023 19:17

Skontaktuj się ze mną może coś razem ogarniemy. [email protected]