Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta OLX ze stażem +4/5 lat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta OLX ze stażem +4/5 lat (/Temat-Konta-OLX-ze-stazem-4-5-lat-175081)



Konta OLX ze stażem +4/5 lat - rAzEET - 10-01-2023 15:04

1.Nazwa przedmiotu : Konta OLX ze stażem +4/5 lat
2.Opis przedmiotu :
Witam! Smile

Sprzedam konta OLX ze stażem +4/5 lat. Istnieje możliwość kupna pojedynczych sztuk jak i całości.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : Wiadomość prywatna / GG: 70040082
5.Cena : W zależności od ilości sztuk od 30 do 50zł/szt.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy, przelew na telefon BLIK, Revolut, PayPal


RE: Konta OLX ze stażem +4/5 lat - gugi01 - 29-01-2023 18:39

Nie polecam, pan konta wziął ode mnie za śmieszne pieniądze hurtem i się nie rozliczył.
Będę resetował wszelkie możliwe hasła do kont kupionych od tego Pana i odzyskiwał swoje konta,
więc możecie je utracić po zakupie od tego niego.
Mogę zamieścić screeny rozmów, gdzie od tygodni jestem zwodzony.


Konta OLX ze stażem +4/5 lat - Hybrid1990 - 29-01-2023 18:44

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.