Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów (/Temat-Wykonam-Pozycjonowanie-stron-sklepow-175080)



[Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - umpek - 10-01-2023 10:02

Chciałbym Wam zaoferować kompleksową usługę pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych.

Co obejmuje usługa pozycjonowania?
1.) Analiza oraz audyt strony, aby ustalić możliwe najlepszą strategię do promocji Twojej strony.
2.) Wykonanie optymalizacji strony - wprowadzenie poprawek ustalonych podczas audytu strony.
3.) Tworzenie contentu - stworzę unikalne i wartościowe treści na Twoją stronę przygotowane pod kątem seo.
4.) Linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne - zadbam o odpowiednie zaplecze linków prowadzących do Twojej strony oraz prawidłowe linkowanie wewnątrz strony.
5.) Raportowanie - będę tworzył raporty zawierające pełne statstyki widoczności strony w wyszukiwarce, ilości linków prowadzących do strony, ruch pozyskany z Google oraz podjętych przeze mnie działań.


Ile będzie kosztować taka usługa?
Jestem elastyczny i dostosowuje się do budżetu Zleceniodawcy, preferuję rozliczenie miesięczne abonamentowe. Przykładowo masz budżet X złotych miesięcznie, wtedy przedstawię Ci szczegółowo co jestem w stanie wykonać dla Ciebie w tej cenie.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, nie skupiam się na ilości a jakości wykonywanej usługi.

Wszelkie szczegóły do dogadania, jestem otwarty również na inne propozycje. Możliwość wystawienia FVat. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez PW.

Nie pozycjonuje stron zapleczowych.

Przykładowe realizacje:


[Obrazek: pozycje1.png]

[Obrazek: pozycje2.png]

[Obrazek: pozycje3.png]

[Obrazek: pozycje4.png]

[Obrazek: pozycje5.png]

[Obrazek: pozycje6.png]

[Obrazek: pozycje7.png]


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - K4_86 - 10-01-2023 18:32

Siema jak to wygląda cenowo +/-


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - umpek - 10-01-2023 18:37

(10-01-2023 18:32)K4_86 napisał(a):  Siema jak to wygląda cenowo +/-
Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od zakresu prowadzonych działań oraz takich czynników jak np.konkurencyjność pozycjonowanych fraz, jakość strony, aktualny profil linków itd..Więcej info udzielam na PW po przedstawieniu podstawowych danych.


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - K4_86 - 10-01-2023 23:45

Ok odezwę się jak skończę sobie kodować stronę.


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - umpek - 18-01-2023 17:23

F5.


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie stron/sklepów - umpek - 25-01-2023 19:01

Aktualne.