Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... (/Temat-E-commerce-sprzedaz-wlasnych-e-produktow-kryptowaluty-175049)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - krypto_nim - 02-11-2023 17:53

pomożesz zacząć z taką grą na dźwigni? oczywiście zapłacę


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - blitzer0 - 03-11-2023 10:32

Witam, jakim kapitałem obracasz jak można wiedzieć?


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - kniew - 03-11-2023 11:28

@[blitzer0] staram się trzymać okolice $1000


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - blitzer0 - 05-11-2023 11:45

Dobrze ci idzie, używasz leverowania ?


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - kniew - 06-11-2023 10:12

@[blitzer0] tak, różnie, od 3x do 10x.


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - kniew - 24-11-2023 00:42

2. Sklep e-produkty

Tutaj za wiele nowego się nie dzieje. Cel (20k) myślę, że będzie bez problemu zrealizowany. Jak czas pozwoli to od grudnia ponownie uderzę z fb ads.

[Obrazek: 7DyHR1g.png]



3. Kryptowaluty

Ostatnio nie miałem czasu bawić się w krypto.

Niestety po raz kolejny nie trzymałem się sztywno strategii przez co wpadła większa strata z ostatniego wejścia. Najpierw nie zrealizowałem zysku z XRP (a był już w okolicach +50$) a jak kurs zaczął spadać to znacząco opuściłem stop loss licząc, że na dniach cena się odbije. Dzisiejsze spadki mi go zamknęły.

Wniosek prosty - nie kombinuj i trzymaj się początkowych założeń bez względu na wszystko Smile

[Obrazek: xGh8a6P.png]

LISTOPAD: +684 zł (163$)
CAŁKOWITY BILANS: +6966 zł

W listopadzie prawdopodobnie nie będę miał już czasu na zabawę z giełdą więc ten miesiąc szału nie zrobił.

___________________________________________________________________________

Za to na poważnie zabieram się za przygotowanie czegoś w stylu 'mentoringu'. Wiem, że niektórym już obiecywałem to na PW kilka miesięcy temu ale piorytetem są dla mnie moje projekty z których się utrzymuję więc sami rozumiecie.

Na ten moment nie wiem dla ilu osób będzie dostępny, na pewno wszyscy, którym obiecałem dostaną pierwszeństwo i info na PW. Nie chcę też żeby to było w formie - "zapłać i łaskawie odpowiem na twoje pytania". Chcę od razu przekazać całe moje pełne know how. Prawdopodobnie odpalę też na szybko jakiś sklep i pokażę na konkretnym przykładzie jak od zera rozkręcić sprzedaż. Takie case study ale 'na żywo' Smile Nad formą jeszcze pomyślę. Tak czy inaczej, obecny tydzień już w całości temu tematowi poświęcam, więc na pewno na dniach ruszymy.


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - kniew - 28-11-2023 21:12

Przed wczoraj minął dokładnie rok od rozpoczęcia tego dziennika Wink Dobry moment aby dodać krótkie podsumowanie.

Głównym elementem dziennika był sklep/blog z branży gastronomicznej. #1

Projekt typowo długoterminowy. Niestety musiałem więcej czasu poświęcić sprawom które przynoszą pieniądze od razu dlatego progres jest dużo mniejszy niż zakładałem.

[Obrazek: mPTI6VP.png]

Plan był taki: ruch z google + ruch z social mediów (prowadzony kanał na YT i Tiktoku), sprzedaż produktów 'na stanie', w dropshippingu oraz kurs online.

Pod video na social media zrobiłem nawet mini studio w piwnicy Wink

[Obrazek: XEYhqs1.jpg]

Na ten moment social media jeszcze nie ruszone. Kurs również. Produkty, które miałem na stanie wycofałem - bawienie się w wysyłanie paczek zabierało mi bardzo dużo czasu a przynosiło mało pieniędzy. Obecnie jest tylko to co w dropshippingu.

Ruch to około 4.5k uu miesięcznie. Ogólny bilans jest na potężnym minusie (podliczając koszt zrobienia kuchni i sprzętu). Oczywiście projektu nie porzucam, po prostu przesunie się o kolejny rok Smile



W między czasie do dziennika dodałem drugi projekt: #2

Początkowo miała to być forma wyzwania - ile można wyciągnąć z e-produktu robiąc wszystko po najmniejszej linii oporu i poświęcając minimum czasu. Dość dokładnie liczyłem czas pracy, wydatki oraz zarobki. Rezultat wyszedł na prawdę dobry - 12 godzin całkowitej pracy przy projekcie przyniosło ponad 13 tys. dochodu.

Projekt był na tyle perspektywiczny, że postanowiłem go kontynuować. Finalnie na stronie jest teraz 6 produktów, a łączny zysk do dnia dzisiejszego przekroczył 50 tys. zł (z czego 20 tys. w samym listopadzie).

[Obrazek: XmeFqqu.png]



Co dalej...

Następnie skupiam się na najbardziej gorącym okresie świątecznym aby maksymalnie go wykorzystać w swoich sklepach.

W planach stworzyć duży portal contentowy. Tematyka bardzo aktualna i myślę, że z perspektywą dużego wzrostu w przyszłości. Mam już jakiś ogólny pomysł na to ale wymaga jeszcze dopracowania, najprawdopodobniej po nowym roku. Być może uwzględnię ten projekt w dzienniku aby było o czym pisać w kolejnych postach Smile


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - lukas_j - 14-02-2024 18:55

Gratuluję! Ten drugi projekt (własny e-produkt) to ruch masz głównie organiczny, czy też robisz jeszcze jakieś reklamy - jak wspomniane wcześniej FB ads? Masz na tej stronie też jakieś wpisy blogowe czy inny content, czy sama strona sprzedażowa?


RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... - kniew - 21-02-2024 23:13

(14-02-2024 18:55)lukas_j napisał(a):  Gratuluję! Ten drugi projekt (własny e-produkt) to ruch masz głównie organiczny, czy też robisz jeszcze jakieś reklamy - jak wspomniane wcześniej FB ads? Masz na tej stronie też jakieś wpisy blogowe czy inny content, czy sama strona sprzedażowa?

@[lukas_j] bez żadnych reklam bo udało mi się zbudować dość pokaźne zaplecze pod ten projekt. bez żadnych wpisów, same produkty. choć za blog chyba się wezmę, zawsze coś dodatkowo wpadnie