Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały własny projekt NFT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mały własny projekt NFT (/Temat-Maly-wlasny-projekt-NFT-175044)



Mały własny projekt NFT - Quag88 - 02-01-2023 20:11

Witam wszystkich, trochę dla nauki, trochę dla zabawy postanowiłem stworzyć mały projekt oparty na NFT.

Dziennik posłuży mi do monitorowania postępów.

Mały zarys i plany.
W projekcie jest 2tys NFT "Landów" w 3 klasach:300 I, 700 II, 1 000 III - cena od ~13$ fee10%, Chain: Ethereum na OpenSea
Dostępnych dla graczy będzie maksymalnie
240 klasa I, 560 klasa II, 800 klasa III
reszta NFT w rękach "Systemu"

Jako, że wszystko tworze sam, trochę to trwa i będzie trwałoSad
[Obrazek: unnamed.png]


-Na początku zostanie uruchomiona loteria - raz w miesiącu losowanie live indywidualnego nr NFT i wysyłka ETH na adres ( mam zabezpieczone na to na pass stakingu na tą chwile ~100$ miesięcznie - ale będą to mniejsze nagrody na początku) - po wylosowaniu nr NFT który jest w rękach systemu, nagroda się kumuluje i przechodzi na następny miesiąc.

Na początku 2024 chce uruchomić system samej gry, może uda mi się spiąć poślady wcześniej.
Każdy NFT będzie generował codziennie punkty gry, Klasa III-20p,II-50p, I-100p. Punkty będzie można wymienić na krypto i wypłacić a także grać za nie w pojedynku z innymi graczami w prostej mini grze 1vs1.
Same landy będzie można ulepszyć, umożliwiając generowanie większej ilości punktów.

Finansowanie projektu:
obecnie pasywnie ~100$ miesięcznie z stakingu, 7%fee, sponsoring 2firm.
Dodatkowo, nie wiem jeszcze jak to ugryźć od strony prawnej. Każdy NFT będzie powiązany z 1m2 prawdziwej działki z której będzie wpadała, nazwijmy to dywidenda w późniejszym terminie.

Narazie nie chce zdradzać więcej szczegółów i pomysłów.
Postaram się wątek aktualizował raz w tygodniu

Strona projektu : NucTown.io

Statystyki:
Obywateli:2
Sprzedane:
III-3
II-0
I-0

Plany na nadchodzący tydzień:
Trochę promocji i trochę rozdawania

Nagroda: jeżeli ktoś jest zainteresowany projektem, dla pierwszych 5 osób które prześlą mi PW swój adres ETH na sieci Ethereum najlepiej na Metamask, prześle jeden NFT za darmo!

obserwujcie, będzie się działo... mam nadzieje Jerk


RE: Mały własny projekt NTF - mahuzz - 03-01-2023 20:48

Nie czepiam się, ale chyba chodzi o NFT, nie NTF, zgadza się? Big Grin


RE: Mały własny projekt NFT - karuzel - 05-01-2023 14:41

Wyświadczę Ci niedźwiedzią przysługę i na szybko podsumuje twój projekt, za 2 lata mi podziękujesz za oszczędzony czas. Pomysłu nie oceniam. Na szybko, po pierwsze nie masz pieniędzy, po drugie nie masz teamu, a po trzecie jak nie masz pieniędzy, to nie masz marketingu, który odgrywa w tym świecie główną rolę.
Nikt od Ciebie tych NFT nie kupi, bo takich gier/NFT z landami jest pełno i jedynie chyba ostatnio udało się tylko Crypto.com sprzedać wszystko w mgnieniu oka, ale to było Crypto.com. Reszta takich pomysłów kuleje i każdy ma problem ze sprzedażą nawet połowy kolekcji. Polskie projekty, poczynając od Planetary partyverse, a kończąc na akademii Pana Kleksa, pomimo środków na marketing mają problem ze sprzedażą części kolekcji, nie mówiąc o całej.
Obecnie mamy zastój na tym rynku i lepiej sobie dać na luz.
Podsumowując, daj sobie spokój z tym i jak znasz się na takich rzeczach, to zaciągnij się do pracy przy jakimś projekcie, pełno jest ofert (od polskich po zagraniczne). Może tam poznasz trochę osób i w przyszłości uda Ci się stworzyć coś fajnego.
Pozdrawiam.