Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na filmikach z samą treścią. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zarabianie na filmikach z samą treścią. (/Temat-Zarabianie-na-filmikach-z-sama-trescia-174966)



Zarabianie na filmikach z samą treścią. - morozu - 20-12-2022 13:12

Chodzi mi o coś podobnego do tego, tylko filmiki byłby dłuższe. Tematyka byłby różna, a treść można byłoby brać np. z książek albo z jakiś stron.
https://minds.pl/video/czego-nie-wolno-grilowac
Ma to sens, czy raczej jest to marnowanie czasu?


RE: Zarabianie na filmikach z samą treścią. - Shimeon - 20-12-2022 14:46

Najpierw trzeba dołączyć do programu partnerskiego youtube, a z takim kanałem to raczej się tobie nie uda, ze względu na tzw. "reused" content, ale próbować zawsze można. Wink


RE: Zarabianie na filmikach z samą treścią. - precell - 23-12-2022 09:20

Kiedyś jak pozycjonowanie filmików na YT było dużo łatwiejsze, był taki patent, że brałeś jakiś fragment ebooka, robiłeś z niego audiobooka i wrzucałeś na YT z linkiem partnerskim w opisie do pełnej wersji. Filmiki wrzucało się oczywiście w ilościach hurtowych :-)


RE: Zarabianie na filmikach z samą treścią. - morozu - 26-12-2022 21:07

Z Tego co widzę teraz najlepiej sprzedaje się patologia, czyli najlepiej byłoby opić się wódki i odpalić live, albo znaleźć bezdomnych i i zacząć ich nagrywać.
Powiedzcie mi jeszcze taką rzecz YT jest w stanie sprawdzić czy treść widoczna na filmiku pochodzi z jakiejś strony, która znajduje się w wyszukiwarce Google?
Znalazłem osobę, która potrafi zrobić filmik, który widoczny jest wyżej, raptem w kilka minut. No właśnie, tylko czy YT nie wykryje plagiatu, bo treść też brałbym z tej strony, która widoczna jest wyżej, albo z jakiejś innej.


RE: Zarabianie na filmikach z samą treścią. - milosz998 - 26-12-2022 21:31

Jak masz zamiar odpalać jakąś delikatną patolkę na streamku to chętnie dołączę Big Grin