Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja pierwsza strona internetowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moja pierwsza strona internetowa (/Temat-Moja-pierwsza-strona-internetowa-174962)



Moja pierwsza strona internetowa - Ewcia6000 - 20-12-2022 00:14

Cześć wam. Szukam dobrego hostingu i domeny. Moja pierwsza strona.


RE: Moja pierwsza strona internetowa - PremAccHack - 20-12-2022 06:19

(20-12-2022 00:14)Ewcia6000 napisał(a):  Cześć wam. Szukam dobrego hostingu i domeny. Moja pierwsza strona.

Darmowy Ct8.pl


RE: Moja pierwsza strona internetowa - itmaster - 20-12-2022 13:12

A strona to ma być jakiś własny Landing page, czy bardziej blog na Wordpressie?


RE: Moja pierwsza strona internetowa - wrzochal11 - 24-12-2022 12:17

Polecam seohost. Korzystam od lat i jestem zadowolony. Atrakcyjne ceny, super kontakt i obsługa klienta. Mogę podesłać na priv kod rabatowy.


RE: Moja pierwsza strona internetowa - buciu52 - 26-12-2022 21:37

Również korzystam z seohost od dłuższego czasu i jestem zadowolony.


RE: Moja pierwsza strona internetowa - naki27 - 27-12-2022 14:05

Wiele hostingów mogłabym odradzić. Ja osobiście teraz korzystam z LH i jestem mega zadowolona. Nie ma z nim problemów, awaria mi się jeszcze nie zdarzyła, podobno kontakt jest spoko, ale ja nie miałam jeszcze potrzeby z niego korzystać. Postawiłam na nim kilka stron i z żadną nie ma problemu. W tej najbardziej polecanej opcji (kiwi) na spokojnie zmieścisz więcej niż jedną stronę WordPress (ja mam stronę i multisite). Ogólnie w rankingach też ma dobre oceny, dlatego go wybrałam. No i jest to polska firma, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Oczywiście, jak każdy zadowolony klient mogę podrzucić na priv kod rabatowy.


RE: Moja pierwsza strona internetowa - Ewcia6000 - 27-12-2022 14:29

(27-12-2022 14:05)naki27 napisał(a):  Wiele hostingów mogłabym odradzić. Ja osobiście teraz korzystam z LH i jestem mega zadowolona. Nie ma z nim problemów, awaria mi się jeszcze nie zdarzyła, podobno kontakt jest spoko, ale ja nie miałam jeszcze potrzeby z niego korzystać. Postawiłam na nim kilka stron i z żadną nie ma problemu. W tej najbardziej polecanej opcji (kiwi) na spokojnie zmieścisz więcej niż jedną stronę WordPress (ja mam stronę i multisite). Ogólnie w rankingach też ma dobre oceny, dlatego go wybrałam. No i jest to polska firma, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Oczywiście, jak każdy zadowolony klient mogę podrzucić na priv kod rabatowy.

napisałam na PW


Dziękuję wybrałam lh.pl hosting i stronę. Teraz zacząć budowę strony.


Moja pierwsza strona internetowa - MaLiN - 16-01-2023 22:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.