Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankrollmob kasa na skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bankrollmob kasa na skrill (/Temat-Bankrollmob-kasa-na-skrill-174955)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Parotkin - 01-01-2024 15:43

Ja przez cały miesiąć ani razu nie trafiłem nic ciekawego w tym kalendarzu xd


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 05-01-2024 19:08

Parotkin który miesiąc w grudniu? Ja miałem 10 nagród w grudniu. Jeśli wymieniałeś nagrody na losy na loterie to obie loterie za frekwencję i wymianę nagród na losy dopiero będą do 14 stycznia mają być na razie nie ma info kiedy dokładnie , także jeśli otwierałeś okienka i wymieniałeś nagrody na losy to będziesz brał udział w obu loteriach, także może coś wygrasz....Jak losowania się odbędą to będzie info na stronie z listą zwycięzców i nagrodami .Kalendarz regularny już wrócił od 1 stycznia można otwierać okienka .


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 10-01-2024 11:42

Tutaj macie listę zwycięzców loterii z kalendarza świątecznego. Kto wygrał powinien dostać mejla z informacją. Teraz klikamy normalny kalendarz.


[Obrazek: Bankrollmob-wyniki-1.png]


[Obrazek: Wyniki-bankrollmob-2.png]


[Obrazek: Wyniki-3-bankrollmob.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 23-01-2024 10:28

Zleciłem przed chwilą kolejne 10000 mob points czyli 100 usd na skrill jak dojdzie to dam znać i wstawię screena.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - fusek - 23-01-2024 17:06

(23-01-2024 10:28)tomex111 napisał(a):  Zleciłem przed chwilą kolejne 10000 mob points czyli 100 usd na skrill jak dojdzie to dam znać i wstawię screena.

napiszesz jak to robisz? z poleconych tyle Ci wpada?


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 24-01-2024 08:47

fusek według statystyk to połowę tego co zarobiłem u nich było z poleconych, reszta kalendarz, dodatkowe akcje, pisanie na forum itd czyli wszystkiego po trochu


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 29-01-2024 09:03

Przed chwilą złamałem kod do sejfu za 25 $ Smile Co najlepsze za jednym strzałem dziennym . Już drugi raz za zaledwie jednym strzałem udało mi się złamać kod do sejfu, wcześniej na 40 $ , a teraz na 25 $. Huh




[Obrazek: sejf-bankrollmob.png]




[Obrazek: sejf-2-bankrollmob.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 05-02-2024 09:10

Przed chwilą dostałem wypłatę. Miałem zlecone 100 usd , a w między czasie zleciłem jeszcze jedną wypłatę na 50 $ i doszło 150 $ na skrill w jednym przelewie. Czekałem dwa tygodnie i wyjątkowo wypłacili dziś bo zazwyczaj robią wypłaty w piątek , ale zapomnieli , a że już trochę długo to trwało to puścili wypłaty wszystkim dziś w poniedziałek. Zbieram aktualnie na kolejną wypłatę, a tak naprawdę to już mam 5015 mob points i mógłbym zlecić 50 $ , ale będę zbierał pewnie do 100 $ i wtedy zlecę.


[Obrazek: Bankrollmob-11.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - ggusiaja - 08-03-2024 12:19

Potwierdzam, że strona jest wypłacalna. Moja pierwsza nagroda 50$ już u mnie na SkrilluSmile


[Obrazek: Bankrollmob.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 09-03-2024 07:12

ggusiaja to gratulacje za pierwszą wypłatę z bankrollmob . Widzę na stronie , że też dziś wygrałaś 25 $ za włamanie się do sejfu... także chyba nie długo szykuje Ci się kolejna wypłata Smile Podwójne gratulacje. Widzę też , że miałaś dwie nagrody z kalendarza jednego dnia to sporo szczęścia na raz , także potrójne gratulacje Smile A jak wyszło w końcu z tą recenzją co miałaś napisać na truspilot i miałaś problemy , żeby ją zamieścić... Udało się w końcu i dopisali Ci 500 mobpoints na bankrollmob? bo nie widzę dalej na truspilot Twojej recenzji...