Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankrollmob kasa na skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bankrollmob kasa na skrill (/Temat-Bankrollmob-kasa-na-skrill-174955)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Bankrollmob kasa na skrill - ggusiaja - 24-11-2023 16:52

(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a):  Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.

A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Zaperr44 - 24-11-2023 21:19

(24-11-2023 16:52)ggusiaja napisał(a):  
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a):  Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.

A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.

Tak, tak jak napisałem na PW (dziękuje za pomoc), wysłałem zdjęcie a dziś przyszedł mail z informacją o "account approved", więc raczej wszystko powinno śmigać. Co do postów i 3 linijek zależy jak to definiować. Z tego co widziałem pełno ludzi tam pisze znacznie mniejsze, a wątpie by robili to bez powodu a jedynie z konieczności nabicia pkt.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - ggusiaja - 24-11-2023 22:04

(24-11-2023 21:19)Zaperr44 napisał(a):  
(24-11-2023 16:52)ggusiaja napisał(a):  
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a):  Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.

A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.

Tak, tak jak napisałem na PW (dziękuje za pomoc), wysłałem zdjęcie a dziś przyszedł mail z informacją o "account approved", więc raczej wszystko powinno śmigać. Co do postów i 3 linijek zależy jak to definiować. Z tego co widziałem pełno ludzi tam pisze znacznie mniejsze, a wątpie by robili to bez powodu a jedynie z konieczności nabicia pkt.

3 linijki, to u nich trzy linijki załączam przykładowe zdjęcie


[Obrazek: 3-linijki.png]

A te osoby, które piszą dużo to użytkownicy, którzy oprócz zwykłych, krótkich postów piszą też te długieSmile


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Zaperr44 - 24-11-2023 22:56

(24-11-2023 22:04)ggusiaja napisał(a):  
(24-11-2023 21:19)Zaperr44 napisał(a):  
(24-11-2023 16:52)ggusiaja napisał(a):  
(24-11-2023 16:37)Zaperr44 napisał(a):  Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.

A masz już całkiem zweryfikowane konto? I czy Twoje posty są na minimum 3 linijki? Bo zazwyczaj dostajesz punkty jak post mam co najmniej 3 linijki, za krótsze nie dostaniesz punktów.

Tak, tak jak napisałem na PW (dziękuje za pomoc), wysłałem zdjęcie a dziś przyszedł mail z informacją o "account approved", więc raczej wszystko powinno śmigać. Co do postów i 3 linijek zależy jak to definiować. Z tego co widziałem pełno ludzi tam pisze znacznie mniejsze, a wątpie by robili to bez powodu a jedynie z konieczności nabicia pkt.

3 linijki, to u nich trzy linijki załączam przykładowe zdjęcie


[Obrazek: 3-linijki.png]

A te osoby, które piszą dużo to użytkownicy, którzy oprócz zwykłych, krótkich postów piszą też te długieSmile

Nie sądziłem, że ktoś tam uczestniczy w dyskusji bez żadnego powodu Big Grin Ale dobrze wiedzieć dzięki za podpowiedź, dość spory kawał tekstu. Nigdy nie byłem wielkim pisarzem, a tym bardziej gdy trzeba coś na siłę napisać, ale mus to mus Tongue


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Xavius44 - 26-11-2023 15:37

Serwis dalej wypłacalny i czy bezpiecznie jest podawać na tej stronie swoje dane ?


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 01-12-2023 09:30

Zaperr44 co do płatnych postów to muszą być 3 linijki i maks 5 płatnych postów dziennie i jeśli napiszesz 5 danego dnia to następny płatny będzie po godzinie w której pisałeś pierwszy post dnia poprzedniego, a i punkty za posty na forum są dodawane z automatu od razu po napisaniu

Xavius44 Oczywiście , że serwis jest nadal wypłacalny jest i zawsze był. Strona jest bezpieczna możesz się weryfikować bez obaw.

Kalendarz świąteczny już jest od 1 grudnia do 24 grudnia 16 000 $ dodatkowo na nagrody. Pamiętajcie , że nagrody wymieniamy na losy.


[Obrazek: Kalendarz-wi-teczny-2.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Zaperr44 - 05-12-2023 14:55

Ja ze strony raczej się wypisuję. 2 tygodnie tam jestem i w Mob Doors gdzie drzwi otworzyłem z 50 razy wygrałem jedynie 100 tickets czyli na jakąś loterię gdzie już szansa jest większa w prawdziwym życiu, że coś się trafi w lotku. A klepanie postów na forum 5 razy dziennie, gdzie jest ich tak mało też mija się z celem, bo nie wiem jakim trzeba być bajkopisarzem, by wałkować nonstop to samo.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - fusek - 05-12-2023 21:51

No słabo. Ja klikam i nic. 200 PTS jak było tak jest.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 06-12-2023 11:30

(05-12-2023 14:55)Zaperr44 napisał(a):  Ja ze strony raczej się wypisuję. 2 tygodnie tam jestem i w Mob Doors gdzie drzwi otworzyłem z 50 razy wygrałem jedynie 100 tickets czyli na jakąś loterię gdzie już szansa jest większa w prawdziwym życiu, że coś się trafi w lotku. A klepanie postów na forum 5 razy dziennie, gdzie jest ich tak mało też mija się z celem, bo nie wiem jakim trzeba być bajkopisarzem, by wałkować nonstop to samo.

W jakim lotku... Mając 100 mob draw tickets szansa na wygranie w coniedzielnej loterii 5000 mob points jest jak 1 do 50. Trzeba być cierpliwym.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 24-12-2023 15:40

Teraz będzie przerwa w kalendarzu . Dziś ostatni dzień kalendarza świątecznego. Kalendarz wróci 1 stycznia. Losowanie nagród z kalendarza świątecznego będzie w styczniu.