Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankrollmob kasa na skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bankrollmob kasa na skrill (/Temat-Bankrollmob-kasa-na-skrill-174955)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 07-03-2023 17:54

Wszystkiego po trochu. Codziennie otwieram wszystkie 5 drzwi z kalendarza do tego codziennie piszę 5 postów płatnych na forum, poleceni też. Dziś ktoś z Polski złamał szyfr do sejfu i się włamał zgarniając 20 $. Ktoś kto zarejestrował się w lutym, także być może mój polecony... Ciekawy jestem czy w kwietniu będzie kalendarz świąteczny na Wielkanoc ze zwiększoną ilością nagród i ze zwiększonymi nagrodami... Pytałem na forum to nie uzyskałem odpowiedzi i nie wiadomo jak będzie w kwietniu bo w grudniu na święta Bożego Narodzenia to zawsze jest kalendarz świąteczny ze zwiększoną ilością nagród i z wyższymi nagrodami , gdzie dodatkowo jest do wygrania od 10 000 do 30 000 $ w zależności od roku i jak uda im się pozyskać sponsorów. A do tego w grudniu zawsze są dwie loterie jedna za codzienne otwieranie drzwi z kalendarza , a druga za wymianę nagród do kasyn i pokera dla krajów w których nie można w nie grać czyli dla nas. W tym roku w tej pierwszej wygrałem 50 $ kartę podarunkową do amazona , gdzie admin sam z siebie wymienił mi to na 5000 mob points czyli 50 $ , które wypłaciłem na skrill. A i udało mi się też złamać kod do sejfu i włamać się do niego za co zgarnąłem 40 $ i co najlepsze to zrobiłem to jedną codzienną próbą Smile Aktualnie mam 4990 mob points , także jeszcze 10 centów i zlecam kolejną wypłatę.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Forsawsieci.pl - 07-03-2023 21:17

Mam tam konto zanim jeszcze zdelegalizowali w Polsce pokera i pamiętam, że od zawsze był problem z zarejestrowaniem się w jakimś roomie, podobnie jak wszystkie freerolle były albo niedostępne albo jakiś inny problem występował. Ogólnie mam złe wspomnienia, ale to tylko moja opinia i nie chce psuć wątku ani szkalować portalu.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 07-03-2023 21:38

Ja mam konto od 2008 roku i nigdy nie było żadnych problemów z bonusami kiedy poker był u nas legalny. Sam skorzystałem z trzech z nich jak i moje polecone osoby i nie było żadnych problemów o ile ktoś rejestrował się z ich linku według instrukcji co dla nie których było problemem ze względu na język angielski szczególnie w tamtych czasach i o ile ktoś miał zweryfikowane konto, a i o ile brał bonus dla swojego kraju bo czasami były ograniczenia krajowe . Są tam osoby co mają na swoim koncie i po 10 bonusów bez depozytu branych od nich na pokera kiedy był złote czasy hazardu online i te bonus bez depozytu często wynosiły po 50-100$.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 12-03-2023 13:32

I dostałem kolejną wypłatę na skrill 50 $. Zleciłem w środę 8 marca w piątek rano 10 marca już miałem pieniądze na skrill, także bardzo szybko. Poprzednim razem czekałem 13 dni. Co do wypłat w regulaminie mają, że czeka się od 4 do 8 dni roboczych , ale w praktyce wygląda to tak , że można dostać tego samego dnia do maks trzech tygodni. Trzy tygodnie to czeka się w okresie wakacyjnym jak mają urlop, a i w okresie świąteczno- noworocznym kiedy też mają wolne , a i dużo dzieję się na stronie i mają dużo zaległej pracy. Najczęściej wypłaty realizowane są w piątki, chociaż czasami zdarza się , że też w inne dni. Jak robią wypłatę to wszyscy , którzy mają zleconą dostają tego samego dnia. Co do kalendarza po kilku dniach bez nagrody miałem dwie dzień po dniu 100 mob draw tickets i 200 mob points. Zbieram na kolejną wypłatkę Smile




[Obrazek: Bankrollmob-5.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Miczek - 13-03-2023 23:21

Nie wiem jak Ty to robisz, ale mi jeszcze ani razu nie dało mob pointsów


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 14-03-2023 07:00

Kwestia szczęścia. Jakiś gość co się zarejestrował pod koniec lutego najprawdopodobniej mój polecony. Wygrał już 6 nagród z kalendarza 3x 200 mob points 1x 500 mob points, 100 mob draw tickets i 50 mob shots, a żeby tego było mało to złamał kod do sejfu już dwa razy za 20 $ i 30 $. Sprawdź sobie u nich na stronie nick damian0x. Widzę też napisał na forum u nich. Muszę się go zapytać jak złamał te kody do sejfu....


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 15-03-2023 13:07

Przed chwilą w ostatnim okienku z kalendarza 200 mob points wpadło Smile


[Obrazek: Bankrollmob-calendar.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - saha2000 - 16-03-2023 00:04

@tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Kołątaj - 16-03-2023 00:19

(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
Bo tylko on wygrywa ? Co ma napisać innego? ? Po tygodniu odpuściłem bo szkoda czasu.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 16-03-2023 06:51

(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
nie dostaję, za poleconych dostaję się tylko za rejestrację

(16-03-2023 00:19)Kołątaj napisał(a):  
(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
Bo tylko on wygrywa ? Co ma napisać innego? ? Po tygodniu odpuściłem bo szkoda czasu.

Jak tylko ja wygrywam... skoro byłeś tydzień na stronie to przecież widzisz pod kalendarzem nick kto co wygrał każdego dnia, a i masz forum z tematami o wygranych. Do tego możesz kliknąć na nick każdej osoby i zobaczyć kiedy się zarejestrował , z jakiego jest kraju, jakie bonusy brał bez depozytu, jakie miał wygrane, jakie tematy założył na forum, w jakich pisał itd damian0x uzbierał na wypłatę w parę dni i już zlecił. Dogadałem się z nim tam na ich forum i okazało się , że jest moim poleconym. Spójrz pod sejfem złamał kod do sejfu 2 razy w 5 dni i wygrał 20$ i 30 $ do tego też kliknij jego nick to zobaczysz , że też ładnie wygrał z kalendarza. A i wejdź na forum w temat kalendarz 2023 , który ja tam założyłem. Np jest też Ggusia z tego forum , która klika codziennie i wygrywa nagrody , ale punktów jak na razie nie może wygrać... Za to piszę na forum , żeby zdobywać punkty. A z czasem pewnie punkty z kalendarza też wygra.