Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Sposoby na najszybsze indeksowanie stron (/Temat-Sposoby-na-najszybsze-indeksowanie-stron-174949)



Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - itmaster - 15-12-2022 10:30

Macie jakieś sposoby żeby google szybciej zindeksowała stronę w wyszukiwarce?

Nie wiem jakieś specjalne indeksery czy inne tego typu portale.
Ostatnio zauważyłem że google ma z tym problemy i standardowe sposoby różnie działają, w porównaniu z tym co było kiedyś. Też macie takie wrażenie?


RE: Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - OneMax - 15-12-2022 13:48

Wykop i strona jest zaindeksowana w 1 dzień Big Grin


RE: Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - itmaster - 15-12-2022 14:37

Nie sobie robisz jaj?Big Grin

Tylko musiałoby trafić na główną stronę jako znalezisko, czy masz coś innego na myśli?


RE: Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - OneMax - 16-12-2022 10:22

Nie robię jaj, naprawdę tak działam jeżeli zależy mi na szybkiej indeksacji. Aby szybko zaindeksowało, strona nie musi trafić na stronę główną.


RE: Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - K4_86 - 05-01-2023 16:01

(16-12-2022 10:22)OneMax napisał(a):  Nie robię jaj, naprawdę tak działam jeżeli zależy mi na szybkiej indeksacji. Aby szybko zaindeksowało, strona nie musi trafić na stronę główną.

A nie będą to jako spamerskie linki?


RE: Sposoby na najszybsze indeksowanie stron - s_matysik - 18-03-2023 13:29

Do przyśpieszenia indeksacji strony docelowej możesz:
- podlinkować stronę przy pomocy linków w celu kierowania botów indeksujących - ale tutaj też warto zadbać o "jakość" tych linków, żeby nie zaszkodzić domenie
- skorzystać z indexera linków
- dodać stronę do GSC i następnie: zgłosić sitemap xml (także feed rss jeśli jest) w dziale Mapy witryn, sprawdzić kilka adresów url w GSC i poprosić o indeksowanie
- podlinkować w stopce sitemap.xml oraz mapę strony w formacie html, następnie podlinkować stronę główną

Warto dodać: API Indexing od Google służy do indeksacji ofert pracy i filmów na żywo, a nie podstron wszelkiej maści, na zamkniętych grupach zagranicznych były case gdzie domeny potrafiły dostać bana za zbyt masowe wykorzystywanie indexing api.