Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Urodzony by ewhorować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Urodzony by ewhorować (/Temat-Urodzony-by-ewhorowac-174871)

Strony: 1 2 3


RE: Urodzony by ewhorować - DawidFB - 12-12-2022 15:00

Odnośnie portfeli, przecież jest ZEN, który ma wszystko co jest potrzebne a nie wyświetla żadnych danych nadającemu ?


RE: Urodzony by ewhorować - Hoolig4n - 12-12-2022 15:27

No, ZEN jest super. Polecam. Z tego co pamiętam to @[ShuQi] też przyjmował na zena. Chyba nawet jako jeden z pierwszych Big Grin


RE: Urodzony by ewhorować - PaiMei - 12-12-2022 15:33

Tylko dalej pozostaje pytanie czy ZEN na własne dane nie jest zbyt ryzykowny. Może i dla niektórych to są trywialne pytania ale lata palenia zioła nakręciły mi niezłą paranoje na głowie.


RE: Urodzony by ewhorować - ShuQi - 12-12-2022 22:03

Faktycznie, jest o czym pisać z tym ziołem...pokerface


RE: Urodzony by ewhorować - Krakersik - 12-12-2022 23:42

Ohoho prosze rączki na stolik, juz po Was jadymy bandziorro Tongue


RE: Urodzony by ewhorować - PaiMei - 13-12-2022 10:54

Czy to cokolwiek definiuje? Ciekawa dyskusja mogłaby się wywiązać ale może wróćmy do tematu Panowie. Exclamation


RE: Urodzony by ewhorować - dawid1223123 - 17-12-2022 17:26

(12-12-2022 15:33)PaiMei napisał(a):  Tylko dalej pozostaje pytanie czy ZEN na własne dane nie jest zbyt ryzykowny. Może i dla niektórych to są trywialne pytania ale lata palenia zioła nakręciły mi niezłą paranoje na głowie.

mordzia zamamiast na zioło to daj menelowi dyszke za jego dowod i slefie i masz zena na menela


RE: Urodzony by ewhorować - warchlak95 - 18-12-2022 00:37

Jesli da rade pokrecic glowa jeszcze Wink

(12-12-2022 15:27)Hoolig4n napisał(a):  No, ZEN jest super. Polecam. Z tego co pamiętam to @[ShuQi] też przyjmował na zena. Chyba nawet jako jeden z pierwszych Big Grin

Kazdy, kto robil to, co robil to bral na zena siope, to zalezy kto pierwszy tym sie pochwalil po prostu Big Grin


RE: Urodzony by ewhorować - Zaperr44 - 27-12-2022 21:14

(18-12-2022 00:37)warchlak95 napisał(a):  Jesli da rade pokrecic glowa jeszcze Wink

(12-12-2022 15:27)Hoolig4n napisał(a):  No, ZEN jest super. Polecam. Z tego co pamiętam to @[ShuQi] też przyjmował na zena. Chyba nawet jako jeden z pierwszych Big Grin

Kazdy, kto robil to, co robil to bral na zena siope, to zalezy kto pierwszy tym sie pochwalil po prostu Big Grin

Wszyscy i tak skończycie w sztumie za wykręcanie napaleńców Jerk

A tak na serio, widzę że ewhoring stał się na tyle popularny, że rangą już chyba sięga sławnego sprzed paru lat subsms Lol
I nie dziwota, że tylu facetów w tym działa skoro kobiety na OF kroją makabryczne kwoty, a nie muszą być wcale popularne. Moja koleżanka zaczynała do samego zera i w parę miesięcy zbudowała pokaźny profil z którego czerpie miesięcznie pare stówek. Choć wiadomo one mają o wiele łatwiej. Same kreują kontent i nim zarzadzają.


RE: Urodzony by ewhorować - jarekxD - 28-12-2022 13:49

(27-12-2022 21:14)Zaperr44 napisał(a):  
(18-12-2022 00:37)warchlak95 napisał(a):  Jesli da rade pokrecic glowa jeszcze Wink

(12-12-2022 15:27)Hoolig4n napisał(a):  No, ZEN jest super. Polecam. Z tego co pamiętam to @[ShuQi] też przyjmował na zena. Chyba nawet jako jeden z pierwszych Big Grin

Kazdy, kto robil to, co robil to bral na zena siope, to zalezy kto pierwszy tym sie pochwalil po prostu Big Grin

Wszyscy i tak skończycie w sztumie za wykręcanie napaleńców Jerk

A tak na serio, widzę że ewhoring stał się na tyle popularny, że rangą już chyba sięga sławnego sprzed paru lat subsms Lol
I nie dziwota, że tylu facetów w tym działa skoro kobiety na OF kroją makabryczne kwoty, a nie muszą być wcale popularne. Moja koleżanka zaczynała do samego zera i w parę miesięcy zbudowała pokaźny profil z którego czerpie miesięcznie pare stówek. Choć wiadomo one mają o wiele łatwiej. Same kreują kontent i nim zarzadzają.

No nie wiem czy mają łatwiej. Faceci na ewho zarabiają wiecej i lepiej, niż legit laski na OF. Pominę fakt, że wiele dziewczyn na OF jest prowadzonych przez facetów.