Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności (/Temat-Jaki-portfel-elektroniczny-przy-malej-aktywnosci-174841)



Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - itmaster - 20-11-2022 13:52

Jaki polecacie portfel elektroniczny dla kogoś, kto niewiele będzie z niego korzystał, ale chce sobie tam trzymać trochę kasy na różne elektroniczne rzeczy w razie czego?
Tak żeby nie zablokowali za małą aktywność i nie pobierali za to jakiś kar z konta.

Do tego żeby było w miarę popularne w necie jako metoda płatności.
Myślałem o Skrill, ale wolę się dopytać osób które już korzystają z czegoś i mają doświadczenie.


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - Pablo1878 - 20-11-2022 14:58

Jeżeli chodzi o Skrill to korzystam od kilku lat i złego słowa nie mogę powiedzieć o nim.

Na drobne zakupy w sam raz. Smile


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - hufsmoke - 20-11-2022 15:56

Ja przerzucilem sie z revolut na joompay i jestem bardzo zadowolony.


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - xdax1 - 20-11-2022 17:48

Także korzystam z skrilla i polecam, możesz zamówić kartę fizyczną jak i wirtualną, bez problemu płaciłem wszędzie.
Tylko trzeba pamiętać o logowaniu, nie wiem czy ta zasada jest jeszcze aktualna:
"5 EUR / mies. za brak aktywności (np. zalogowania) przez pół roku – opłata pobierana aż do wyzerowania salda"


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - Shimeon - 20-11-2022 20:26

Ja osobiście w tym celu używam Paypala już kilka lat, głównie przy prywatnych transakcjach lub gdy korzystam z drugorzędnych serwisów zarobkowych.


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - itmaster - 21-11-2022 08:18

Paypal odpada, bo nie za bardzo podoba mi się ich polityka. Potrafią za byle co zawiesić konto i potem się z nimi boksuj. Chodzi mi właśnie o coś, co nie czepia się o byle co użytkowników.


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - MaLiN - 21-11-2022 13:35

Skrill też może zawiesić konto za byle co, tak samo jak inne procesory. Zresztą skrill nie jest tak popularny w sklepach internetowych, większość osób i tak używa karty do płacenia. Skup się na procesorze, który ma w swoje ofercie kartę. Revolut, Zen itp.


RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - Ropsont - 21-11-2022 13:50

(21-11-2022 08:18)itmaster napisał(a):  Paypal odpada, bo nie za bardzo podoba mi się ich polityka. Potrafią za byle co zawiesić konto i potem się z nimi boksuj. Chodzi mi właśnie o coś, co nie czepia się o byle co użytkowników.

PayPal to największy badziew pod każdym względem nie tylko zawieszenia konta. Ciągle się coś tam psuje, a kontakt z supportem to katorga. Od razu wykreśl.

Skrill czy Neteller są drogie jeśli chodzi o opłaty/przewalutowania. Niby gonią konkurencję pod innymi względami i dodają nowe opcje ale mimo wszystko nie posiadają kilku istotnych funkcji. Są przeznaczone bardziej do gamblingu. Zaleta jest taka, że mają karty.

Najlepiej wypada jak Malin wyżej pisze - Revoult albo ZEN, które też posiadają karty w swojej ofercie oraz różne plany/rodzaje konta. Z czego osobiście na ten moment polecam bardziej ten drugi. Revoult też potrafi się zacinać i robić weryfikacje (Co prawda o wyższe kwoty no ale jednak). Wydaje mi się, że na razie ZEN przoduje pod względem łatwości obsługi. Support w języku Polskim też bardzo szybko odpowiada. Do tego możesz też przyjmować przelewy od innych osób w różnych walutach, a także wysyłać takie przelewy do innych. No i ostatnio wprowadzone zasilenie konta Binance za free. Heart

Pamiętaj także, że to wszystko się zmienia w czasie. Dużo zależy min. od bzdurnych regulacji np. tego chorego socjalistycznego tworu pod nazwą UE. Może być tak, że w ciągu kilku lat jeden procesor czy aplikacja wyprzedzi drugi w jakości, inny się totalnie zkiepści itd.



RE: Jaki portfel elektroniczny przy małej aktywności - ShuQi - 21-11-2022 14:30

Jeżeli chodzi o skrilla, osobiście odradzam.
Wysokie opłaty(np za kartę, niekorzystny kurs wymiany, wysokie opłaty) oraz fakt że lubią, naprawdę lubią konto weryfikować.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że weryfikacje potrafią trwać długimi tygodniami.
Na chwile obecną ZEN.