Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet (/Temat-SPRZEDAM-Konta-Gmail-Instagram-Twitter-OutLook-Onet-174819)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 16-11-2022 19:49

[align=center]Konta w dobrej cenie
Konta Instagram: od 3zł
- świeże / stażowe;
- z followkami, bez follow;

Konta Gmail od 4zł :

- świeże / stażowe;
- bez lokalnych przewodników - za odpowiednią cenę, mogę nabić;

Konta Onet i inne poczty JUŻ od 0.5zł :
- świeże/ stażowe;

Konta Twitter od 2zł:
- świeże/ stażowe;

OutLook od 0.5zł :
- świeże/ stażowe:

Konta Facebook ( mam ich najmniej) od 7zł:
- stażowe / świeże
- ze znajomymi/ bez
- pod reklamy
- pod marketplace

Dodatkowe platformy -- małe ilości lub pod zamówienie: od 0.3zł
- discord;
- linkedin;
- tiktok;
- telegram;
/align]

Konta w większości są zweryfikowane numerem telefonu, innym emailem, pytaniami. Tak, więc są to konta dosyć dobra i stabilne, które używany w odpowiedni sposób posłużą wam na lata. Konta przed sprzedażą są przezemnie weryfikowane, więc nie mam problemów, ze zwrotami.

Aktualnie w ofercie brakuje kont Facebook - zbyt wiele szybko padających kont. Testuje nowe sposoby. Konta facebook w sprzedaży!

1. Nazwa przedmiotu: Sprzedam konta
2. Opis przedmiotu: Posiadam wiele kont na wymienionych wyżej platformach. Tak naprawde do wyboru do koloru, jeśli masz jakieś dodatkowe wymagania mogę utworzyć konto specjalnie dla Ciebie.
3. Źródło pozyskania: Własne
4. Zdjęcia: Brak
5. Kontakt: Tutaj lub telegram Hubson16
6. Cena: Kwestia dogadania, w hurcie dużo taniej - przykładowe kwoty przy małych ilościach podałem wyżej.
7. Sposób zapłaty: Paypal / przelew / blik /inna usługa ( bez podtekstów) Big Grin

Z racji na duża ilość zwrotów w ostatnim czasie zmieniam ceny oraz zasady zakupów

Mini regulamin:
1) Konta kupujesz na własną odpowiedzialność , nie oferuje zwrotów pieniędzy, ani innych kont w zamian za blokady( tylko w momencie gdy uznam to JA! za stosowne). Tłumaczenia "ale ja tylko się zalogowałem i mam blokadę" - mnie nie interesują.
Konta przed zakupem są weryfikowane czy działają. Jesli chcesz złożyć reklamacje musisz mieć dowód w postaci ss lub filmików oraz opisać mi co się dokładnie stało.
2) Płatność wyłącznie Blik / Przelew / Paypal ( stali klienci w krypto)
3) Konta sprzedaje dużo taniej, niż cena rynkowa, dlatego nie zwracam pieniędzy!
4) 3/4 kont stażowych jest kontami zagranicznymi, z zagranicznymi nazwami użytkownika, follow/ znajomymi / emailami itp.
5) W momencie gdy nie zadasz mi jakiegoś pytania lub nie odpisze na nie i konto nie będzie spełniało Twoich oczekiwań, nie proś o zwrot lub wymiane konta.
6) Nie wymieniam kont na inne!

Zalecenia jak używać konto:
- płatne legalne proxy IPv4
- User Agent
- profile przeglądarek
- inne przeglądarki
- inne cookies

Sprzedając konto nie uczę jak bezpiecznie z niego korzystać ! Chcesz otrzymać ode mnie tak informacje? Napisz do mnie, dogadamy się!

Płacąc lub decydując się na usługę akceptujesz ww. regulamin.


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 21-11-2022 21:28

ref


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 08-12-2022 18:09

reff


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 15-12-2022 20:10

ref


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 23-12-2022 18:42

ref


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - GMartin - 18-01-2023 16:42

Masz jakieś konto Twitter z followami? Tak od 2k?


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - MrPr3sid3nt - 19-01-2023 12:11

Polecam, szybka transakcja konta fb


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 21-01-2023 12:50

reff


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 30-01-2023 17:23

reff


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 15-02-2023 19:14

ref