Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski dla strony specyficznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program partnerski dla strony specyficznej (/Temat-Program-partnerski-dla-strony-specyficznej-174818)



Program partnerski dla strony specyficznej - trim - 16-11-2022 19:33

Witam

Mam pomysł na biznes. Stworzyłem stronę dla dorosłych z ogłoszeniami. To co ją odróżnia od innych to to, że jest w 100% legalna. Mam na myśli to, że nie ma tam osób, które robią to za pieniądze tylko są to tacy ludzi, którzy się szukają na wiadomo co bez zobowiązań co jest zgodne z prawem. W Polskim internecie nie ma w ogóle takich stron. Są tylko dla ludzi biorących za to pieniądze.
Wiecie może i czy znacie jakieś programy partnerskie tak aby można było zarabiać na reklamach. Bo płatności nie podepnę ponieważ bramki płatności podobno po zamknięciu roksy boją się wchodzić w współpracę nawet z legalnymi serwisami.
Albo jak znaleźć reklamodawcę dla takiego serwisu.
Dzięki


RE: Program partnerski dla strony specyficznej - mysc - 16-11-2022 22:26

Jeśli chodzi o tego typu kampanie.. jest ich bardzo dużo w mylead, fireads, conversand. Mam na myśli różnego rodzaju portale randkowe-erotyczne.

Są sex-shopy z programami partnerskimi - np. programpartnerski.intymnosc.pl

Możesz dodać też pobieranie jakiś paczek zdjęć/filmów za SMS (eforsa/mylead/firesub) oraz płatne numery IVR (seks-telefon -> eforsa, mylead).

No i możesz dodać ofertę reklamową na stronie - i wynajmować powierzchnię konkretnym podmiotom. Roksa taką ofertę miała i grafik reklamodawców był pełen.

Powodzenia!


RE: Program partnerski dla strony specyficznej - cezar78 - 02-12-2022 23:17

Wystarczy kilka sekund i google. Takich programów jest ogrom - do monetyzacji ruchu randkowego najlepsze będą smartlinki. Masz je w wielu sieciach - mylead, lospollos, adverten, imonetize.
Za rejestracje i potwierdzenie email z Polski dostajesz ok 2$ w każdej z tych sieci. Płacą w krypto więc nie ma problemu z wypłatą