Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa - bukmacherka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Grupa - bukmacherka (/Temat-Grupa-bukmacherka-174816)



Grupa - bukmacherka - Pitevo - 16-11-2022 03:08

Witam,

W dużym skrócie, wraz ze znajomym od dłuższego czasu obstawiamy mecze - analizujemy sami i wychodzimy na tym na konkretny +. Jako, że znajomym też często podrzucamy "pewniaczki", to wpadliśmy na pomysł że można by stworzyć grupę na FB na której wstawialibyśmy typy za darmo tak żeby zebrać jakąś sporą społeczność i wtedy na tym wykręcić jakiś dodatkowy dochód poprzez np. współpracę z firmami bukmacherskimi. Nie chcielibyśmy wchodzić w jakieś płatne typy i tego typu rzeczy, a bardziej potraktować jako dodatkową motywacje do dokładniejszej analizy.

Wstępnie pomyślałem, że stworzymy fan page na fb + instagram z jakąś chwytliwą nazwą, a jako że zbliżają się MŚ w Katarze to tym bardziej "darmowe typy" mogą być rzeczą poszukiwaną i chcielibyśmy na dniach z tym "projektem" wystartować. Natomiast mam kilka pytań:
- Jak stworzyć grupę tak żeby nie być powiązanym z tą grupą imieniem i nazwiskiem? (Nie chciałbym być łączony z bukmacherką z przyczyn osobistych i kolega tak samo PS. Uprzedzając pytania - Nie, nie jesteśmy sędziami piłkarskimi beka) Czy wystarczy założyć nowe konto i tam założyć fan page, ale wtedy konto na jakie dane założyć żeby nie zostało za rok, czy dwa zlikwidowane wraz z grupą?
- Dodamy paru znajomych, natomiast pytanie brzmi jak "rozbujać" początkowo taki fan page bez wykupowania fake kont na allegro? Grafiki, które rzucają się w oczy ogarniemy, ale co jeszcze możemy zrobić? Słowa kluczowe? Ale wtedy gdzie oprócz nazwy grupy powinny być umieszczane.
- Czy mogę wstawić na grupę ogólnodostępne zdjęcia np. zawodnika MMA? Zdjęcia znajdujące się w sieci? Np. kuponów od danego bukmachera?
- O czym jeszcze powinienem pamiętać żeby nie spalić tego na starcie?


RE: Grupa - bukmacherka - Pitevo - 18-11-2022 00:25

Ponawiam pytanie. Podpowie ktoś, coś?


RE: Grupa - bukmacherka - milosz998 - 18-11-2022 12:34

Jeśli chodzi o nazwę to chyba trzeba iśc w prościznę typu "FREE BET PRO" (pewnie taka już jest ale iśc tym tropem), coś wiesz co sugeruje że te typy są zajebiste i za free. Samo słowo "Darmowe" czy "FREE" zrobi robotę.

Jeśli chodzi o rozbujanie:

- zaproś znajomych, jak dojdzie ich niewielu to faktycznie kup kilkadziesiąt obserwujących


- wrzucanie wygranych kuponów (nawet nie koniecznie swoich Wink ) na grupy typerskie te największe na fb i potem oczywiście odsyłanie do siebie po więcej typów

- jak będziesz miał tak ze 100-200 osób (realnych) to wrzucasz konkurs typu "Zaproś 10 swoich znajomych" napisz pod postem "Gotowe" i odbierz ..... (i tutaj masz pole do popisu, może to być jakiś darmowy mega pro typ z kursem 10, może to być freebet, może to być po prostu doładowanie konta blikiem za 10pln, czy jakiś paysafecard). Oczywiście wygrywa jedna osoba Wink

- spam na czatach bukmacherskich (fortuna, sts), wrzucanie wygranych kuponów, a potem reklamowanie grupy, albo najlepiej podanie maila na ktorego mogą pisac po "free typy", a następnie mailowo odsyłać do grupy

- telegram, dołączyć do dużych grup typerskich i reklamować swoje kupony

- Zaproś mnie jak już coś powstanie Wink


RE: Grupa - bukmacherka - matek697 - 18-11-2022 15:02

idź w strone telegrama tam jest nadal spory potencjał (wiem bo siedze tu od 2017) i pełno kanałów/czatów bukmacherskich,
na drugim miejscu na tego instagrama byś mógł wrzucać ze 2-3 razy na tydzień coś,
FB też dobre ale tam to już byś mógł się chamsko promować np. z osobnych kont podrzucać w komentarzach linki do swojej grupy no a na tej grupie odnośniki do telegrama + ig,
facebooka lepiej teraz w taki sposób wyciskać niż liczyć na jakiś organiczny wzrost


RE: Grupa - bukmacherka - Pitevo - 20-11-2022 18:01

Super, dziękuje Wam za podpowiedzi, jednak mam jeszcze jedną rozkminę, a dokładniej jak założyć grupę zamkniętą tak żeby nie być na tym koncie z imienia i nazwiska?
Obstawiam, że jak założę fałszywe konto to grupa może zostać prędzej czy później usunięta.


RE: Grupa - bukmacherka - wysoki01 - 25-11-2022 10:41

I jak? Ruszyłeś z grupą? Smile
Jeśli tak, to jestem zainteresowany dołączeniem Wink