Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet (/Temat-SPRZEDAM-Konta-Gmail-Instagram-Twitter-OutLook-Onet-174811)



[SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - hubson16 - 15-11-2022 16:20

Konta w dobrej cenie
Konta Instagram:
- świeże / stażowe;
- z followkami, bez follow;

Konta Gmail:

- świeże / stażowe;
- bez lokalnych przewodników - za odpowiednią cenę, mogę nabić;

Konta Onet i inne poczty:
- świeże/ stażowe;

Konta Twitter:
- świeże/ stażowe;

OutLook:
- świeże/ stażowe:

Konta Facebook ( mam ich najmniej):
- stażowe / świeże
- ze znajomymi/ bez
- pod reklamy
- pod marketplace

Dodatkowe platformy -- małe ilości lub pod zamówienie:
- discord;
- linkedin;
- tiktok;
- telegram;
Cene dogadamy na priv

Konta w większości są zweryfikowane numerem telefonu, innym emailem, pytaniami. Tak, więc są to konta dosyć dobra i stabilne, które używany w odpowiedni sposób posłużą wam na lata. Konta przed sprzedażą są przezemnie weryfikowane, więc nie mam problemów, ze zwrotami.

Aktualnie w ofercie brakuje kont Facebook - zbyt wiele szybko padających kont. Testuje nowe sposoby. Konta facebook w sprzedaży!

1. Nazwa przedmiotu: Sprzedam konta
2. Opis przedmiotu: Posiadam wiele kont na wymienionych wyżej platformach. Tak naprawde do wyboru do koloru, jeśli masz jakieś dodatkowe wymagania mogę utworzyć konto specjalnie dla Ciebie.
3. Źródło pozyskania: Własne
4. Zdjęcia: Brak
5. Kontakt: Tutaj lub telegram Hubson16
6. Cena: Kwestia dogadania, w hurcie dużo taniej.
7. Sposób zapłaty: Paypal / przelew / inna usługa ( bez podtekstów) Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Konta Gmail, Instagram, Twitter, OutLook, Onet - Hybrid1990 - 15-11-2022 16:43

https://zarabiam.com/Temat-Cena-do-negocjacji-warn-76440

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.