Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny nudny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejny nudny dziennik (/Temat-Kolejny-nudny-dziennik-174793)

Strony: 1 2 3


Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 09-11-2022 23:48

Hej!
Przez internet zarabiam już jakiś czas, ale z racji pracy zdalnej i mnóstwa wolnego czasu postanowiłem poszukać czegoś ciekawego.
Przeglądając pocztę - dokładniej folder SPAM Jerk trafiłem na coś genialnego w swojej prostocie. Metodą prób i błędów kilka dni temu udało mi się dzięki tej stronie zarobić pierwsze "baksy", ale wczorajszy dzień mnie przerósł. Może nie rekordowa podczas mojej "przerywanej" kariery, ale za to fajna dniówka wleciała.
Dziennik zakładam celem motywacji oraz systematyczności - tu mam na myśli minimum 100 dziennie (zajmuje mi to teraz około 30 minut klikania + kilka zielonych na inwestycje) więc myślę, że jak na godzine klikania w komputer nie jest chyba źle. O tyle fart, że strona wypłaca od kilku lat więc myślę, że za 5 dni rozczarowania nie będzie. Przekopałem internet wzdłuż i wszerz w przeciągu kilku lat i jeszcze nie spotkałem się z żadną podobną stroną.
Dodatkowo pracuje na etacie, mam małe problemy finansowe więc będę starał dawać z siebie ile tylko się da. Młodość ma swoje prawa, ale ja poleciałem aż za bardzo. Młody - głupi facepalm
Po trzecie primo - bazowałem teraz na full pasywnej pracy - można powiedzieć, że podjeżdżało to pod CPA - ale nie takie typu zarejestruj się tu, podepnij kartę tu. Może administracja z programów partnerskich mnie znienawidzi, ale jest kilka sposobów na banalne wbijanie sobie leadów Wink nikt o tym głośno nie mówi - każdy wie jak jest Jerk
Apropo trzeciego primo - full pasyw - poświęcałem na to jakies 1.5-2h dziennie w tamtym miesiącu, zgarnąłem około 1000$ i przestałem bo znalazłem właśnie ten "główny" sposób. Jednak na próbę zajrzałem tam tydzień temu na godzinkę i ku mojemu zaskoczeniu dalej wszystko fajnie bangla, po niespełna kilku dniach, max tygodniu mam ok 10 dolków + spodziewam się na koniec miesiąca - podkreślam - pasywnie - około 40-50 przy jednorazowym nakładzie pracy godzinki oraz zainwestowaniu 6-10zł (nie pamiętam dokładnie).
Troche sie rozpisałem, mam głowę pełną pomysłów, chciałem zacząć coś z Polską afiliacją, ale jeśli działa wszystko i ma się dobrze to będę napieprzał tu, gdzie zarobki liczone są w $ nie w PLN - inaczej się na to patrzy Smile.
W razie jakichkolwiek pytań - zapraszam do kontaktu. Poniżej aby nie być gołosłownym wrzucam screen - dzisiejsze pierwsze źródło. Nie jest to rekord jak wczoraj, ale też się cieszę Smile
Rozważam też zatrudnienie kompetentnej osoby do tego pasywnego źródełka, ale nie wybieram daleko w przyszłość.
Jak to mówią teraz - oktagon zweryfikuje
Miłej nocy, pozdrawiam hej

[Obrazek: bu.png]


RE: Kolejny nudny dziennik - ShuQi - 10-11-2022 08:51

Prócz tego że masz nowe konto, gdzie pasywnej pracy zarobiłeś 1 000$ i łatwości wbijaniu leadów, przez którą nienawiść administracji rośnie każdego dnia oraz finalnemu --> "Zapraszam do kontaktu" to czym się zajmujesz?JerkJerkJerk


RE: Kolejny nudny dziennik - itmaster - 10-11-2022 09:23

Nie musi być nudny dziennik, jeśli będziesz ciekawie pisałWink

Powodzenia w prowadzeniu, będę obserwował.


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 10-11-2022 11:19

(10-11-2022 08:51)ShuQi napisał(a):  Prócz tego że masz nowe konto, gdzie pasywnej pracy zarobiłeś 1 000$ i łatwości wbijaniu leadów, przez którą nienawiść administracji rośnie każdego dnia oraz finalnemu --> "Zapraszam do kontaktu" to czym się zajmujesz?JerkJerkJerk

Jeśli dobrze zrozumiałem co masz na myśli - nie jestem żadnym administratorem, nie działam w PL tylko poza Wink
A Ciebie to kojarze z czasów ew jeszcze(o ile nadal tego nie robisz) z discorda Smile
Też miałem epizod z tym związany jednak na dłuższą metę szukałem czegoś bardziej "rozsądnego" no i chyba znalazłem.
Karty mają przyjść lada dzień - jednak tutaj do Was pytanie. Jak taką karte gc "przerobić" w hajs? W sensie jeśli to będzie z kodem cvc? ccv? Jeśli przekręciłem to mnie poprawcie - jeśli takowy się pojawi to lajtowo, jeśli będzie bez kodu to jedynie mogę nią zrobić zakupy? Bo nigdzie jej nie dodam? Przykładowo do paypala lub revo


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 10-11-2022 16:34

Kolejna karta zlecona, 3-4 godzinki mi to zajęło. Ponawiam pytanie z posta wyżej - jeśli ma ktoś doświadczenie w wypłacaniu kart - podbijcie na pw Smile. Mam jeden pomysł, ale nie wiem czy wypali więc podrzucajcie pomysły Smile

Miłego długiego weekendu, wrzucam w linku bo niestety zdjecia sie nie wyswietlaja :/

https://zapodaj.net/6527826ed73c6.png.html


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 10-11-2022 21:27

Nie wiem czy można swój dziennik spamować, ale dostałem właśnie pierwszą kartę, którą od razu wykorzystałem. Także pytanie z poprzednich wiadomości już nieaktualne. Siada jak należy - czekam na kolejne po weekendzie Huh


[Obrazek: mm.png]


RE: Kolejny nudny dziennik - hufsmoke - 10-11-2022 23:05

No a kiedy zdradzisz coś więcej?
Chociażby jak z legalnością tego co robisz


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 10-11-2022 23:54

(10-11-2022 23:05)hufsmoke napisał(a):  No a kiedy zdradzisz coś więcej?
Chociażby jak z legalnością tego co robisz

Kaczki kradną to i my kradniemy Tongue
Można powiedzieć, że to taki greyhat - nie kradniesz, nie wymuszasz siopy, ale z drugiej strony jesteś spokojny Wink wszystko z głową, w PL ta strona nie jest dostępna, ale jak wiemy są "wspomagacze" dzięki którym możemy coś więcej podziałać Smile


RE: Kolejny nudny dziennik - hubson16 - 11-11-2022 16:58

Powiedzenia. Też chciałbym taka kasę robić nie na głównym zarobku xd


RE: Kolejny nudny dziennik - xdax1 - 11-11-2022 18:38

To czemu ta strona to taki sekret, skoro nie w PL?