Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przejść przez moderację zdjęcia głównego na Sympatii? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak przejść przez moderację zdjęcia głównego na Sympatii? (/Temat-Jak-przejsc-przez-moderacje-zdjecia-glownego-na-Sympatii-174730)



Jak przejść przez moderację zdjęcia głównego na Sympatii? - zbuntowany1916 - 25-10-2022 11:56

Siema, mam pewien pomysł, ale do tego potrzebny mi profil ze zdjęciem głównym na Sympatii jakiejs fajnej laski lub kolesia. Niestety wszystkie mi odrzucają. Ma ktoś sposób jak można to obejść? Z góry dzięki za pomoc. Smile


RE: Jak przejść przez moderację zdjęcia głównego na Sympatii? - EpicBlank - 25-10-2022 12:33

Próbuje właśnie założyć damskie konto z fejkowymi zdjęciami swoimi metodami, jak się uda to dam znać co zrobiłem dokładnie


RE: Jak przejść przez moderację zdjęcia głównego na Sympatii? - MaLiN - 25-10-2022 14:19

Może być sporo powodów blokowania każdego konta, na przykład:

- to samo IP
- zdjęcie jest pobrane z neta i oznaczone już jako "spam" za często powtarzało się w algorytmach portalu

Spróbuj zedytować zdjęcie, zrobić odbicie lustrzane, zmienić jego właściwości


RE: Jak przejść przez moderację zdjęcia głównego na Sympatii? - EpicBlank - 25-10-2022 22:13

Ogólnie to dziwna sprawa, bo zakładałem konto fejkowe i przeszedłem całą weryfikacje razem ze zdjęciem, ale jak próbowałem założyć nowe konto, tym razem używając prawdziwego zdjęcia to nie przeszło (ip i komputer inny jakby co)
Jest duża szansa że im to bot weryfikuje a nie człowiek tak w zasadzie, a jeśli robi to człowiek to zawsze jeszcze pare opcji zostaje żeby to obejść, ale no mi osobiście już nie chciało się z tym bawić