Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zdobywanie Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zdobywanie Z-list (/Temat-Rozwiazane-Zdobywanie-Z-list-17473)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Zdobywanie Z-list - Norrbii - 02-12-2010 18:29

Interesuje mnie czy wciaz jest mozliwosc zdobycia z-listera po zaproszeniu 20 osob do serwisu lockerz. Czy tez juz nie ma to sensu, bo z tego co widzialem mozna normalnie juz zalozyc konto na glownej stronie bez zaproszenia Sad
Dobrze mysle? prosze o odpowiedz.


RE: Zdobywanie Z-list - haggard - 02-12-2010 18:35

Oczywiście, że warto i można mieć Z-Lista - większa ilość ptz. Także polecam.


RE: Zdobywanie Z-list - Nayare - 02-12-2010 18:35

Jest mozliwosc.


RE: Zdobywanie Z-list - Norrbii - 02-12-2010 21:28

To dziwne bo w starszej wersji lockerz znajomi ktorzy zarejestrowali sie z mojego polecenia, mieli wszystko za akceptowane.
Tak dla przypomnienia.


[Obrazek: 53764863548071338652_thumb.jpg]

Tak jak na obrazku email i przy emailu bylo accepted. Trzeba sobie to wyobrazic ^^ Było wszytko jasno napisane.

A teraz po tych "zmianach na lepsze" przy znajomych, którzy mieli wszytko po akceptowane pisze mi "Invites waiting to be accepted"
Jakies porady? sugestie?



RE: Zdobywanie Z-list - cinexik - 02-12-2010 21:39

możesz sam zdobyć, ale możesz też wygrać na aukcjach bądź na restocku


RE: Zdobywanie Z-list - Bolt - 02-12-2010 22:22

Na restocku jest za 100 ptz i trzyma się długo więc powodzenia Wink


RE: Zdobywanie Z-list - Norrbii - 02-12-2010 23:49

No ok, ale możecie mi wytlumaczyc czemu nagle przy znajomych ktorych nakrecalem by sie rejstrowali po tych zmianach na lockerz przy ich emailach/zaproszeniach pisze mi teraz "Invites waiting to be accepted" (Zaproszenia czekajace na akceptacje). Wczesniej przed wprowadzeniem zmian tego nie było, wszytkie zaproszenia były zakceptowane. A teraz o..


RE: Zdobywanie Z-list - Tech - 03-12-2010 20:23

Jeżeli ci znajomi faktycznie się zarejestrowali to Lockerz tylko pisze żebyś zaprosił ich do FWB. Masz tam chyba opcję "yes" to kliknij i po sprawie..


RE: Zdobywanie Z-list - Surlope - 03-12-2010 20:57

Noo oczywiście jeżeli nie masz jeszcze ZLista , to bardzo opłaca się Go zdobyć , zawsze to masz x2 więcej za filmiki Smile. A jeżeli jeszcze masz UW to już w ogóle bajka Jerk2


RE: Zdobywanie Z-list - Norrbii - 04-12-2010 12:50

Wchodze connect --> Invites i nie ma zadnego +. Jest jak było