Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ubezpieczenie mieszkania -10% - 25% i zwrot złotówek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Ubezpieczenie mieszkania -10% - 25% i zwrot złotówek (/Temat-Ubezpieczenie-mieszkania-10-25-i-zwrot-zlotowek-174699)



Ubezpieczenie mieszkania -10% - 25% i zwrot złotówek - jwppl - 19-10-2022 13:47

Użytkownik
222
Opublikowano teraz (edytowane)
1. Oczekuje: Wykupienie Polisy na mieszkanie.
2. W zamian: Przyznana maksymalan możliwa zniżka -10% i -25% menadżerska (uwaga Limit mam na 5 miejsc w miesiącu) + 5zł zwrotu za każde wydane 150zł.
3. Czas oddania przysługi: Od razu po opłaceniu Polisy do towarzystwa.
4. Data zakończenia: Do odwołania
5. Kontakt: pw, telegram @Pawel91p , email [email protected]
6. Opis: Jako agent ubezpieczeniowy towarzystwa Wiener - od 5 lat, mam bardzo dobre zniżki które widać na załączonym filmiku Smile Wszystko jest wykonywane przez oficjalną strone towarzystwa Wiener.
Dziele się swoją prowizją, ponieważ zależy mi na dodatkowych wpisach do naszej multiagencji - dzięki temu osiągnę wymagany pułap.
Towarzystwo jest w Polsce od 1990 i ma się dobrze. Obecnie widać mocno wojne cenową między innymi towarzystwami (jest ich ponad 20 w Polsce) i można na tym skorzystać.
Kalkulacja jest bardzo prosta i szybka. Wymagne jest podanie adresu, sumy ubezpieczenia ile warte jest mieszkanie i paru innych danych jak metraż.






Ubezpieczenie mieszkania -10% - 25% i zwrot złotówek - Hybrid1990 - 02-01-2024 10:09

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.