Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Publikacja postów na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Publikacja postów na FB (/Temat-Publikacja-postow-na-FB-174682)



Publikacja postów na FB - lijon - 15-10-2022 10:01

Od zawsze podczas przeglądania swojego prywatnego konta FB mogłem otworzyć w nowej karcie stronę z moim fanpage i w międzyczasie publikować tam posty jako strona FB.
Niestety od jakiegoś czasu facebook wymusza abym przełączył się na konto strono, wtedy automat mnie przelogowywuje na konto mojej strony.
Jest to o tyle uciążliwe, że administruje kilkoma stronami i muszę dla każdej osobno się przełączać na każdą z nich i dzieje się to na wszystkich stronach.
Nie mam możliwości publikować postów na moich FanPageach z poziomu mojego konta prywatnego.
Idzie temu jakoś zaradzić?

[Obrazek: NNgrvtZ.png]


RE: Publikacja postów na FB - Akaishi909 - 15-10-2022 12:27

Twój fanpage zmienił się ze starej wersji na nową, tak zwaną new experience. Jest szansa wrócić jeszcze na stary typ fanpage, ale musisz liczyć się z tym, że wszystko co na nim opublikowałeś od momentu zmiany ze starego typu na nowy przepadnie. Fanpage zmieniasz wchodząc na jego stronę główną, poszukaj kafelka z 3 kropkami, wejdź w niego i wybierz powróć na stary typ strony, jakoś tak ta opcja się nazywała.


RE: Publikacja postów na FB - lijon - 15-10-2022 13:17

(15-10-2022 12:27)Akaishi909 napisał(a):  Twój fanpage zmienił się ze starej wersji na nową, tak zwaną new experience. Jest szansa wrócić jeszcze na stary typ fanpage, ale musisz liczyć się z tym, że wszystko co na nim opublikowałeś od momentu zmiany ze starego typu na nowy przepadnie. Fanpage zmieniasz wchodząc na jego stronę główną, poszukaj kafelka z 3 kropkami, wejdź w niego i wybierz powróć na stary typ strony, jakoś tak ta opcja się nazywała.

OK zrobiłem jak napisałeś.
Nowe posty znikły ale ważne że funkcjonalność odzyskana.