Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX (/Temat-Sprzedam-Biznesik-Allegro-Shoppe-OLX-174681)



Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX - paweuq - 14-10-2022 07:15

1.Nazwa przedmiotu : Biznesik Internetowy Sprzedaż
2.Opis przedmiotu : Pomysł + Zaplecze
3.Zdjęcia : Ponizej
4.Kontakt : PW
5.Cena : 1000zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew

Sprzedam biznesik jest się przyłożysz moze być to prawdziwy biznes.

Niszę jaką chce Ci przedstawić to sprzedaż produktów przeznaczonych jako karma/przysmaki dla zwierząt towarzyszących tj. Króliki, świnki morskie, chomiki, szynszyle, szczurki i myszy.

W skład zaplecza wchodzi konto fb 4k znajomych + grupa fb 3k członków. 90% tych uzytkowników to potencjalni klienci na sprzedawane produkty.

Ja osobiście sprzedawałem gałązki drzew jako gryzaki + ziółka które kupowalem w kilogramowych paczkach taniej i dzielilem na porcje 100g.

Dlaczego sprzedaje?
Mam inny projekt ktory bardziej mi odpowiada. Sprzedaje tanio zalezy mi na szybkiej sprzedazy gdyż nie mam czasu na prowadzenie grupy dodawanie ciekawych tresci ktore zwiekszja aktywnosc na grupie oraz integracje uzytkowników. Szkoda mi czasu spedzonego za rozwijanie i zapraszanie znajomych, który mialby przepaśc i odejsc w zapomnienie.

Jeśli ktos chcialbym zając sie tym na powaznie potrzeba bedzie uzyskac numer wetrynaryjny. Ale jesli chcesz tak jak ja sprzedawać swieze gałazki drzew owocowych to mysle ze bez tego przejdzie.

Ja sprzedawalem gałązki
- Jabłoń (tego idzie najwiecej)
- Grusza
- Porzeczka
- Malina
- Dzika róza
- Aronia
- Lipa
- Brzoza
- Leszczyna
- Wierzba

Na poczatku sprzedawalem po 8zl za 500g oststnio podnioslem na 10zl za 500g. Scinamy gałazki, tniemy je na mniekzze patyczki i pakujemy w worek (ja uzywalem workow celofanowych z tasiemka klejaca do tego karteczka z podpisaniem co to za galazki uzywalem zwykej wydrukowanej karteczki , paseczke 2 x 4 cm i przyklejalem tasma )

Biznesik nie dla kazdego z racji tego ze trzeba miec drzewka owoce, wies idealnie bedzie dla kogos kto mieszka na wsi.

Mialem takie dni, ze pakowalem pol dnia bo w dzien wpadlo zamowien na 300zl.

Chyba wszystko powiedzialem, jesli ktos ma jakies pytania zapraszam do zadawania pytan tutaj badz na priv.

Załaczam tez screena z aukcji glownej konkurencji, ktora juz dziala od jakiegos czasu. Zaczalem pozniej i ze swoim zapleczem ja przegonilem. Byl moment ze mialem drozsze produkty a wszyscy kupowali u mnie.

Uwaga screen nie przedstawia sprzedazy miesiecznych lecz od x czasu, na allegro lokalnie nie zeruje sie licznik po miesiacu.

[Obrazek: Screenshot-20221013-061026-Allegro.jpg]


RE: Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX - daxon852a - 19-10-2022 12:07

Jakiś kontakt do ciebie?


RE: Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX - rAzEET - 19-10-2022 13:26

A czy ty przypadkiem nie zdradziłeś tym opisem i screenem co i jak, na czym to polega i jak to robić?


RE: Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX - PremAccHack - 19-10-2022 18:50

(19-10-2022 13:26)rAzEET napisał(a):  A czy ty przypadkiem nie zdradziłeś tym opisem i screenem co i jak, na czym to polega i jak to robić?

Zdradził xD A te 1000 cebulionow to chce za grupę chyba Big Grin


RE: Sprzedam Biznesik Allegro Shoppe OLX - paweuq - 22-10-2022 20:41

Bez zaplecza jest sie praktycznie bez szans na wybicie. Nie jeden juz probował z marnym skutkiem.