Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? (/Temat-Leadstar-pl-AJA-Media-Sp-z-o-o-LeadMax-pl-LeadStar-pl-Oszusci-174649)

Strony: 1 2


Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - mikiniki - 05-10-2022 16:34

Otóż tak. Wile lat współpraca szła bardzo dobrze. A iż z miesiąca na miesiąc było zarobione coraz więcej ( aż do prawie 100k pln miesięcznie ) Nagle wpłynęło pismo z policji o liczne oszustwa i konto z ponad 2000 wniosków zostało nam zablokowane. Czyli reklama, koszty inne itd poszło w plecy. Wzywam
Artur Szkarłat
Prezes Zarządu w AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) do odblokowania iż żadne oszustwo, złamanie prawa nie miało miejsca ! Nie jestem żadną stroną w tym śledztwie.


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - Hybrid1990 - 05-10-2022 18:00

@[DariaLeadStar] myślę że nie przypadkiem się dzisiaj zarejestrowałaś, czekamy na zabranie głosu z waszej strony odnośnie tego, co napisał mikiniki.


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - mikiniki - 06-10-2022 08:07

Konto odblokowane. Podobno " po kontakcie z policją " Ale wątku proszę nie zamykać. Dam znać za kilka tygodni co i jak. Dzięki ekipa za wsparcie !!


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - LeadStar.pl - 06-10-2022 09:57

Szanowni Państwo,

Pani DariaLeadStar nie jest pracownikiem naszej firmy, dlatego raczej nie odpowie w tym temacie.

Użytkownik mikiniki otrzymał od nas informację, zarówno e-mailową, jak i telefoniczną, dlaczego konto zostało zablokowane.Otrzymaliśmy w dniu wczorajszym pismo z komendy policji w sprawie szeregu oszustw, o które posądzony został użytkownik mikiniki. Oszukiwanie klientów jest (co logiczne) niezgodne zarówno z naszym regulaminem, jak i polskim prawem - a zgłoszenie wpłynęło nie odo osoby anonimowej, a policji/prokuratury. W związku z tą sytuacją, ze względu na późną godzinę, konto wydawcy zostało chwilowo zablokowane do czasu wyjaśnienia sytuacji. Podobnie postąpilibyśmy w sytuacji z każdym innym wydawcą - także tym, który w ogóle nie miałby wniosków na swoim koncie. Tu bowiem kwestią decyzyjną nie były wnioski zgromadzone na koncie, a sprawa karna, w którą zostaliśmy poniekąd wplątani.

Po przeanalizowaniu sprawy i porannym skontaktowaniu się z komisariatem - konto wydawcy zostało odblokowane. Żadne wnioski nie zostały usunięte, żadna prowizja nie została skasowana. Są to wszystkie informacje, jakich możemy udzielić w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia, LeadStar.pl


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - mikiniki - 06-10-2022 11:09

Policja może sobie wyjaśniać, działam już ponad 10 lat w sieci i wiele wiele razy byłem na policji. Wszystko zostało umorzone.


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - LeadStar.pl - 06-10-2022 13:00

Bardzo się cieszę, że dotychczasowe sprawy zakończyły się z pozytywnym skutkiem dla Pana. Jednak nie mamy wpływu na to, że w dniu wczorajszym wpłynęło do nas pismo od organów ścigania skierowane właśnie w kierunku Pana działań afiliacyjnych. Zgodnie z naszym regulaminem, za działania niezgodne z nim, grozi usunięcie z programu, jednak po rozmowie z nadawcą pisma, mogliśmy przywrócić konto wydawcy w programie.

Przykro mi tylko, że po tylu latach współpracy oraz blokadzie konta do czasu wyjaśnienia sprawy, zostaliśmy niemalże natychmiast oskarżeni jako oszuści.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia, LeadStar.pl


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - mikiniki - 06-10-2022 14:04

(06-10-2022 13:00)LeadStar.pl napisał(a):  Bardzo się cieszę, że dotychczasowe sprawy zakończyły się z pozytywnym skutkiem dla Pana. Jednak nie mamy wpływu na to, że w dniu wczorajszym wpłynęło do nas pismo od organów ścigania skierowane właśnie w kierunku Pana działań afiliacyjnych. Zgodnie z naszym regulaminem, za działania niezgodne z nim, grozi usunięcie z programu, jednak po rozmowie z nadawcą pisma, mogliśmy przywrócić konto wydawcy w programie.

Przykro mi tylko, że po tylu latach współpracy oraz blokadzie konta do czasu wyjaśnienia sprawy, zostaliśmy niemalże natychmiast oskarżeni jako oszuści.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia, LeadStar.pl

Z pytajnikiem o oszustwo Smile Z wieloma firmami współpracowałem i zawsze w takiej sytuacji był telefon a nie blokada konta. Policja w moim mieście jest ze tak powiem niekompentna. Prokurator około 70 lat ma. Nie ogarniają po prostu zarabiania przez internet. I takie sytuacje niestety będą. Bo jak ktoś pracując w domu zarabia 50-100k miesięcznie a oni po 5-10k ? No oszust pewnie. Kradnie.


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - itmaster - 06-10-2022 18:57

(06-10-2022 14:04)mikiniki napisał(a):  Policja w moim mieście jest ze tak powiem niekompentna. Prokurator około 70 lat ma. Nie ogarniają po prostu zarabiania przez internet. I takie sytuacje niestety będą. Bo jak ktoś pracując w domu zarabia 50-100k miesięcznie a oni po 5-10k ? No oszust pewnie. Kradnie.

No ale chyba nie chcesz powiedzieć, że te służby same z siebie coś wszczynają, bo za dużo zarabiasz?Smile Musiało być jakieś zawiadomienie od kogoś lub coś podobnego i to też na jakieś podstawie.


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - milosz998 - 06-10-2022 22:21

Chłopie. Prokuratura zgłasza się do firmy, że konkretny człowiek prawdopodobnie kręcił wały i są wobec niego jakieś podejrzenia. Co mieli zrobić? Normalnie, że pierwsza reakcja to blokada konta do wyjaśnienia sprawy. I tak dobrze, że sprawę leadstar ogarnął w moment i odblokowali konto bez żadnych problemów.
W tym kraju jak Cię o coś posądzą to mają gdzieś czy Ty jesteś winny czy nie dopóki nie udowodnisz swojej niewinności, najczęściej dopiero przed sądem, a to trwa latami. Więc ciesz się że skończyło się tak, a nie inaczej i podziękuj właścicielom za mega szybkie rozwiązanie sprawy, a nie kręcisz niepotrzebne imby.


RE: Leadstar.pl AJA Media Sp. z o.o. (LeadMax.pl | LeadStar.pl) Oszusci ? - mikiniki - 07-10-2022 06:32

(06-10-2022 22:21)milosz998 napisał(a):  W tym kraju jak Cię o coś posądzą to mają gdzieś czy Ty jesteś winny czy nie dopóki nie udowodnisz swojej niewinności, najczęściej dopiero przed sądem, a to trwa latami.
Smutne ale prawdziwe.
Temat off. Sprawa rozwiązana. Kończmy tą dyskusje. Może i nerwy nie potrzebne ale zrobiłem co uznałem za słuszne.